scorecardresearch.com İnnovasyon - Para Kazandıran Yenilikçilik ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
İnnovasyon - Para Kazandıran Yenilikçilik

İnnovasyon - Para Kazandıran Yenilikçilik

Yazar : Arman Kırım

Sayfa Sayısı : 160

Yayınevi : SİSTEM YAYINCILIK

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Para Kazanmanın Yeni ve Farklı Yolu; İNNOVASYON
2000 yılından bu yana dünya çok farklı bir yöne doğru gidiyor. İş yapma modelleri son hızla değişiyor, dünün kârlılık alanları bugün artık para kazandıramaz hale geliyor. Ama aynı zamanda yepyeni ve muhteşem kârlılık imkanları da ortaya çıkıyor. Bu farklı dünyayı mevcut gözlüklerimizle, mevcut bakış açılarımızla algılamamız artık mümkün değil. Hızla oluşmakta olan yeni iş dünyasında işimize ve para kazanma konularına çok farklı bir gözlükle bakmamız gerekiyor. “Farklılaşma” konusunu Türkiye’nin gündemine sokan ve ülkemizde tüm zamanların en çok satan iş kitabı “Mor İneğin Akıllısı”nın yazarı Prof. Arman Kırım, size yeni kârlılık alanlarının kapısını aralamanıza yardımcı olacak özlü bir kitap sunuyor: İNNOVASYON; Para Kazandıran Yenilikçilik. Bu kitap, işinize bakış açınızı değiştirecek çok farklı ufuklar açıyor.
“İNNOVASYON”, artık elinizdeki en önemli büyüme ve kârlılık silahı. Bu konuyu tüm şirketinizin hızla benimsemesi yaşamsal bir öneme sahip. Bu kitapla kurumunuzda yenilikçi bir iş kültürü oluşturabilirsiniz

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963