scorecardresearch.com Fısıltının Gücü ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Fısıltının Gücü

Fısıltının Gücü

Yazar : Andy Sernovitz

Sayfa Sayısı : 255

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


SATACAK BİR ŞEYİ OLAN HERKES İÇİN

Garantili Mutlaka Uygulanması Gereken Son Derece Kolay Ağızdan Ağıza Pazarlama Teknikleri

• Kim arkadaşlarına sizden bahseder
• Hakkınızda ne anlatırlar
• Mesajın dolaşmasına nasıl yardımcı olabilirsiniz
• Sohbete nasıl katılmanız gerekir
• İnsanlar hakkınızda ne söylüyor

Ağızdan ağıza pazarlama sadece devasa pazarlama bütçelerine sahip çokuluslu şirketlere yönelik bir teknik değildir. İsabetli öneriler ve nitelikli fikirler bir Fortune 500 şirketi için olduğu kadar bir kuru temizlemeci restoran sahibi veya bir hastane için de işe yarar.

Özel indirimler sadakat programları çılgın promosyonlar e postalar festival sponsorluğu bültenler eşantiyonlar sosyal yardımlar bloglar partnerlikler müşterilerin başka tüketicileri yönlendirmesine dair programlar ve daha fazlasından haberdar olduğunuzu biliyoruz.
Peki eksik olan ne

Yanıt Yeni bir pazarlama türü olan Fısıltı.

Dünyanın her yerindeki pazarlamacı ve reklamcılar için yeni bir felsefe öneren Fısıltının Gücü ağızdan ağıza pazarlamayı üst düzey bir pazarlama disiplini olarak konumlandırmanız için ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sunuyor.

Unutmayın mutlu müşteriler en büyük reklamcılarınızdır. O halde tek seçeneğiniz var Onların sohbetlerine katılmanın en doğru yolunu öğrenmek.
Ağızdan ağza pazarlama üzerine harika bir kitap.
– Jack Trout
Kimse fısıltıyı iyisini kötüsünü ve ölçülebilenini Andy Sernotivz kadar iyi bilemez.”
– Peter Fader Profesör Wharton İşletme Okulu

Andynin yaklaşımı pratik bütçeye uygun ve hepsinden önemlisi etik. Paranızı kitlesel pazarlamaya yatırarak çöpe atmayın Onun yerine bu kitaba harcayın ve insanları konuşturmaya başlayın.
– GregSteilstra PyroMarketingin yazarı
Ağlarla çevrili bir dünyada pazarlama yapmanın bir yanlış bir de doğru yolu vardır. Andy etik ve etkili mesajlaşmanın basit adımlarını önümüze seriyor.
– Shawn Gold MySpace

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963