scorecardresearch.com Dostum Para / Para Bir Enerji Aracıdır ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dostum Para / Para Bir Enerji Aracıdır

Dostum Para / Para Bir Enerji Aracıdır

Yazar : Phil Laut

Sayfa Sayısı : 140

Yayınevi : KURALDIŞI YAYINCILIK

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Dostunuzla olmak size nasıl zevk veriyorsa para da kendisiyle dost olanlarla birlikte olur, paranın esiri ya da düşmanı olanlarla değil.
- Hayattaki amacınızı geliştirmek için altı aşamalı yöntem
- Kendiniz için en uygun kariyeri bulmanızı sağlayacak yedi aşamalı basit plan
- Özdeğerliliğini geliştirmenize yardımcı olacak teknikler
- Paraya yaklaşımınızı değiştirecek on beş onaylama
- Zengin Olabilmenin Dört Kuralı
- Ve çok daha fazlası!
Yaptığınız işten zevk almanın kazancınıza nasıl yansıyacağını keşfedin. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanın ve aileniz için refah düzeyi yüksek bir yaşam sağlayın.

Para kazanmak eğlenceli, şaşırtıcı ve yaratıcı bir süreç olabilir. Verdiği ekonomi seminerleri ile binlerce insanın yaşam tarzı ve gelirlerinde heyecan verici değişimler yakalamalarına yardımcı olan Phil Laut, suçluluk duygusu, korku ve çaresizlik gibi para kazanmanın önünde duran temel engelleri nasıl aşacağınızı gösteriyor. Bir kez para ile dost olduktan sonra gelirinizi artırmanın tek sınırının kendi hayal gücünüz olduğunu keşfedeceksiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963