scorecardresearch.com Bin Musibet Bir Nasihat ve Tüm Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bin Musibet Bir Nasihat

Bin Musibet Bir Nasihat

Yazar : Ahmet Levent Öner

Sayfa Sayısı : 204

Yayınevi : HELİKOPTER YAYINLARI

Tür : Ekonomi / Pazarlama / İş Dünyası

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu kitap hem iş hayatında yeni olan hem de kıdem almış herkes için yazılmış. İş yaşamından alınmış örnekler sayesinde okuyucuların karşılaşabileceği olumsuz durumlar nasıl önlenir Şirketler nasıl daha da başarılı olur Sorularına cevap veriyor. Bu deneyim ve nasihatler göz önünde bulundurularak başarıya ulaşmanın kaçınılmaz olacağını düşünüyorum… Dili sade ve akıcı olan bu kitabı herkesin okumasını tavsiye ediyorum.
Hasan Basri BOZKURT Genel Müdür – Hidromek İş Makinaları

Değerli dostum Ahmet Levent ÖNER bu kitabında iş yaşamında sık rastlanan fakat bazen önemsenmedikleri için atlanan önemli sorunları ele almış. Gerçekçi ve yaşanmış örneklerle zenginleştirmiş ve kendine özgü yorumu ile bu sorunlarla karşılaşabilecek kişilere ışık tutmuş… Okuyucuya keyifli zamanlar yaşatacağına inandığım bu kitabı tüm profesyonellere ve iş yaşamının başındaki gençlere tavsiye ediyorum.
Kerim DERVİŞOĞLU Erdemir Eski Genel Müdürü – Kibar Holding Yatırımlar Grup Başkanı

Adeta bir yenilenme kılavuzu olan bu kitapta Ahmet Levent Öner iş yapan iş yöneten birileri için son derece önem arzeden tutum davranış ve okumaların anahtar sinyallerini veriyor. Yoğun örnekler çerçevesinde musibetlerin ve nasihatlerin etki alanı analizlerinin fevkalede etkileyici bir şekilde yapılmış olması kitabı pratik kılmış. Hemen herkesin faydalanabileceği üslübu da takdire şayandır.Tebrik ediyorum. Nice Çalışmalara…
Mustafa KOCA ASKON Yönetim Kurulu Başkanı


1997 yılında ‘Kurşun İşlemez Yönetici Eğitim serisiyle başlayan birlikteliğimiz ve devamında vermiş olduğunuz eğitimler gönderdiğiniz makaleler şahsıma ve işletmeme ciddi katkı sağlanmıştır. İyi bir şeyler yapıyorsak babacan tavırlarınız yılmadan ve bıkmadan insanlara bir şeyler vermek konusundaki idealistliğiniz ve pusula gibi yol göstericiliğiniz sayesindedir.Ayrıca makalelerinizi bir araya toplamanız nesillere bırakılacak büyük bir eser olacağı inancındayım. Sizin gibi bir dostum olduğu için şanslıyım. Herşeyin Gönlünüzce olmasını diliyorum.
Mustafa Pınarbaşı Bifa Bisküvi Genel Müdürü

Daha önce makalelerini ve kitaplarını okumuş bizzat kendisinden dinlediğim tecrübe paylaşımlarından istifade etmiş biri olarak BİN MUSİBET BİR NASİHAT adlı kitabını okurlarıyla buluşturduğu için Ahmet Levent ÖNERi kutluyorum. Bu değerli eseri tüm yöneticilere ve iş hayatına atılmak isteyen gençlere şiddetle tavsiye ederim.
Vahap KÜÇÜK Yönetim Kurulu Başkanı – Tema Mağazacılım LCW Waikiki

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963