scorecardresearch.com Bilgimiks - Dünya'nın İlk ve Tek Cep Dershanesi (YGS, LYS - Lise 1 2 3 4 Tüm Müfredat) - Beyaz ve Tüm Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bilgimiks - Dünya'nın İlk ve Tek Cep Dershanesi (YGS, LYS - Lise 1 2 3 4 Tüm Müfredat) - Beyaz

Bilgimiks - Dünya'nın İlk ve Tek Cep Dershanesi (YGS, LYS - Lise 1 2 3 4 Tüm Müfredat) - Beyaz

Yayınevi : .

Tür : Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 

Ürün içeriğinde yer alan dersler ve konuların ayrıntıları için lütfen tıklayınız. 

 

Ürün ile ilgili sıkça sorulan sorular için lütfen tıklayınız

 

Bilgimiks Taşınabilir Cep Dershanesi ; Ygs-Lys ve Tüm Lise 9-10-11-12.Sınıflar Sayısal,Sözel Derslerini; Konularını Anlatan Öğretmenleriyle Birlikte İçerisinde Bulunduran Türkiye'nin İlk ve Tek Eğitim Cihazı olmasının Yanında; 8G

B Dahili 8GB Harici Hafıza Kartı Kullanılabilen 4'' TFT Ekranı Olan ve Birçok Video ve Müzik Formatını Destekleyen, Bir Mp5 Player Özelliği Taşımaktadır.

Her Dersin Bir Tenefüsü Vardır ve Bilgimiks'in Menüsünde Bulunan Tenefüs Zamanına Girerek Öğrenci Müzik Dinleyebilir, Film Seyredebilir,Ebooklarını Kullanır, Fotoğraflarını Cihazına Yükleyebilir ve Ses Kayıt Cihazı Olarakta Kullanabilir.

 

Ürünün Detaylı Tanıtımını Yukarıdaki Video Linkini Tıklayarak İzleyebilirsiniz.

 

 

Bilgimiks'in Özel Menü Yazılımı Sayesinde Öğrenci İstediği Dersin İstediği Konusuna Kolayca Ulaşır ve İstediği Heryerde Tüm Ders Kitaplarını ve Konuları Ona Anlatan Öğretmenlerini Cebinde Taşıyabilir.Bilgimiks Dersaneyi Öğretmenleriyle Cebinize İndirmiştir ve Dersane Heran Öğrenciyledir.

 

Bilgimiks İle Öğrenci Hiçbir İnternet Bağlantısına İhtiyaç Duymadan, Akıcı Konuları Kulaklıgı İle Direk Beyne aktararak Algının Doruğa Ulaşmasını Sağlar ve Öğrenci Anlamadığı Konuyu Tekrar Tekrar Başa Alarak Dinliyebilir, Bilgimiks Sayesinde Özel Ders Öğretmenlerini Her Zaman Satın Almış Oluyorsunuz. Okul Dersane ve Özel Ders Ortamında Öğrencilerimiz Ders Konuları Sadece 1 Kere Öğretmeninden Dinleme İmkanına Sahipken, Bilgimiks'le Defalarca Dinleyebilmektedir.Buda Öğrencinin Dersi En İyi Şekilde Anlamasını Sağlar.

 

Bilgimiks Teknolojinin İmkanları Kullanılarak Uzman Eğitmen Kadrosu İle Hazırlanmış Olup Öğrencinin Dersi Hem Dinleyerek Hemde Video Ortamında İzleyerek Öğrenmesini Sağlamaktadır ve T.C Sanayi Bakanlığı'ndan 2YIL Garanti Belgelidir.

 

Bilgimiks Sözel Bölümde; Eksiksiz Tüm Konular Akıcı ve Profesyonel Seslendirme ile Anlatılmış,

Sayısal Bölümde ise Eksiksiz Grafik Tasarımlı Formül Bankası ve Özel Ders Niteliğinde ki Video Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri ile Desteklenmiştir.

 

Bilgimiks'in Sahip Olduğu Yeterlilik Belgeleri Aşağıdaki Gibidir.

 

Türk Patent Enstitüsü                                        : Taşınabilir Eğitim Öğretim Cihazı Patent No : 2009/06664

T.C Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi                : 05032010-79903

T.C Sanayi Bakanlığı Hizmet Yeterlilik              : 06,12,2009 - 23704

T.C Kültür Bakanlığı ISBN                                  : 978-9944-62-954-6

TPE Marka Tesçil                                                : 2009-44486 

 

Ürünün Teknik Özellikleri;

 

 • 8GB Dahili + 8GB artırılabilir Harici Hafıza
 • 4 Renkli TFT Ekran (480x272)
 • Dahili Şarj Edilebilir Li-ion Batarya
 • Tamamı Türkçe Menü
 • Mini SD Hafıza Kart Girişi
 • VKV,AVI,RM,RMVB,MP4,Mp5MOV,WMV,DAT Video Format Desteği
 • JPG,BMP,GIF Fotoğraf Format Desteği
 • MP3 (8Kbps,320Kbps), WMA (8Kbps,192Kbps)
 • OGG,APS,FLAC,AAC,WAV Müzik Format Desteği 
 • Windows 2000/XP/Vista Uyumlu Kolay Kullanım
 • USB 2.0 Yüksek Hızda Veri İletimi, USB Porttan Şarj Edilebilme 
 • Kayıt / Tekrar Oynatma
 • ebook Desteği
 • Süet Koruma Kılıfı
 • USB Ara Kablo
 • Türkçe Kullanım Klavuzu
 • Garanti Belgesi
 • Kulaklık

Özel ders kalitesinde videolu konu anlatım
1500 adet Soru ve Çözümleri
856 Grafik tasarımlı Formül Bankası
Tüm sözel derslerde profesyonel seslendirmeli 1359 video konu anlatımı

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

 • 1960
 • 1961
 • 1962
 • 1963