scorecardresearch.com Bıl Iq İlköğretim First Step – 4. Sınıf Fen Teknolojileri Vcd Seti - 8 Vcd ve Tüm Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bıl Iq İlköğretim First Step  – 4. Sınıf Fen Teknolojileri Vcd Seti - 8 Vcd

Bıl Iq İlköğretim First Step – 4. Sınıf Fen Teknolojileri Vcd Seti - 8 Vcd

Yayınevi : .

Tür : Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


" Fen ve Teknoloji " dersi ile öğrendiğiniz bilgileri günlük hayatta kullanabileceksiniz. Çalışırken yapılandırdığınız yeni bilgileri değerlendirerek özümseyeceksiniz. Araştırarak öğrenmenin farkını bu vcd seti ile yakalayacaksınız.

VCD 01: Canlılar ve Hayat Vücudumuzun Bilmecesini Çözelim
VCD 02: Madde ve Değişim Maddeyi Tanıyalım (1)
VCD 03: Madde ve Değişim Maddeyi Tanıyalım (4)
VCD 04: Fiziksel Olaylar
             1.Bölüm:Kuvvet Ve Hareket
2.Bölüm:Yaşamınızdaki Elektrik
VCD 05: Fiziksel Olaylar Işık Ve Ses (1)
VCD 06: Fiziksel Olaylar Işık Ve Ses (2)
VCD 07: Canlılar ve Hayat Canlılar Dünyası Gezelim Tanıyalım
VCD 08: Dünya ve Evren Gezegenimiz Dünya

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963