scorecardresearch.com Atlas İlk Okuma Yazma 1. Sınıf Eğitim Seti (55 Kitap) ve Tüm Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Atlas İlk Okuma Yazma 1. Sınıf Eğitim Seti (55 Kitap)

Atlas İlk Okuma Yazma 1. Sınıf Eğitim Seti (55 Kitap)

Sayfa Sayısı : 992

Yayınevi : ATLAS YAYINCILIK

Tür : Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

İlk Okuma Yazma Seti - 58 Kitap

İlk Okuma Yazma Seti İle Çok Daha Kolay Öğrenecek ve Eğleneceksiniz...

Genel Bilgiler

·         Ses Temelli Cümle Yönetimine Uygun

·         Kodlama Yöntemiyle Okuma Yazma Öğretimi

·         Gün Gün Okuma Yazma Öğretimi

·         Gün Gün Matematik Öğretimi

·         Ev Ödevi Vermeyi Ortadan Kaldıran Sistem

·         Ev Ödevlerini Veli Kontrolünde Yapılmasını Sağlayan Sistem

·         Okuma Yazma ve Matematik Konularının Interaktif CD, Bilgisayarda Oyunla Öğretilmesini Sistem

·         Velilere Okuma Yazmanın Nasıl Öğretileceğini Öğreten Sistem

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 İlk Okuma Yazma Seti - 29 Kitap

Ses temelli cümle yöntemine uygun olarak hazırlanmış, her biri 16 sayfadan oluşan, rengarenk ve eğitici 29 kitap... İlk okuma yazma öğretiminde seslerle başlayıp birkaç ses verildikten sonra seslerden hecelere, kelimelere ve cümlelere ulaştıran tümevarım yöntemi ile her harf bir görsele ilişkilendirilmiştir. Hece oluşturma ve hece birleştirme aşamalarında hecelerle birlikte, heceleri oluşturan seslerin görselleri de verilmiştir.


 Boyama Kitabı - 1 Kitap

8 sayfadan oluşan, rengarenk ve eğitici bir kitap... Öğrencilerin düzgün kalem tutma becerilerinin gelişmesi; kol, bilek ve parmak kaslarının yazı yazabilme düzeyine gelmesine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.


 

Çizgi Çalışması - 1 Kitap

8 sayfadan oluşan, rengarenk ve eğitici bir kitap... Akıcı ve kesintisiz eğik yazıya geçişi kolaylaştırmak için hazırlanmış, çeşitli çizgi çalışmalarıyla öğrencilere kas esnekliği kazandıran, öğrencilerin 4 çizgi üç aralıkta oluşan satırları kullanma alışkanlığı kazandırmaktadır.


 

Matematik Öğreniyorum - 14 Kitap

Her biri 16 sayfadan oluşan, rengarenk ve eğitici 14 kitap... Gün gün matematik eğitimi bu sette... Konulara göre ders planına göre saatlere bölünerek kolayca işlenmiştir. Etkinlik çalışmaları ile öğrenilenlerin pekiştirilmesi sağlanmaktadır. Çeşitli oyunlarla öğrenciler hem eğlenecek hem de öğrenecek, öğrendikleri kalıcı olacaktır.


 

Ödev Yaprağı Kitabı - 1 Kitap

48 sayfadan oluşan, rengarenk ve eğitici bir kitap... Günlük olarak ödev defterinde hazırlanan ödevler, velilerin imzasıyla öğretmene gösterilebilir bir sistem üzerine hazırlanmıştır. Gerektiğinde öğretmen tarafından değerlendirme amacıyla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.


Kolay Okuma Kitapları - 10 Kitap

Her biri 16 sayfadan oluşan, rengarenk, eğitici ve cıvıl cıvıl 10 adet hikaye kitabı... Olaylarla ilişkisi bulunan resimler ve kolay anlatım bu hikaye kitaplarında... Öğrencilerin yüksek sesle kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmek ve öğrencilerin her an yanlarında taşıyabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri için iyi bir kaynak olacaktır.


 

Güzel Yazı Defteri - 1 Kitap

48 sayfadan oluşan, rengarenk ve eğitici bir defter... Kılavuz çizgiler yardımıyla ö?rencinin işlek ve sürekli eğik yazı yazabilme yeteneğini geliştirmesi amacıyla hazırlanmıştır.

 


 

Veli El Kitabı - 1 Kitap

32 sayfadan oluşan, eğitici bir kitap... Bu kitap sayesinde okuma yazma ö?retiminde velilerin yapmaları ve yapmamaları gerekenlere ışık tutulmuştur. Anlaşılır ve sade bir dil ile yazılmıştır.


İnteraktif Eğitim CD'si 

Türkiye'de bir ilk! Sizler için çok kapsamlı bir okuma yazma İnteraktif CD'si hazırladık. İçerik; Boyama, Çizgi Çalışması, El Alıştırmaları, E-Tahta, Harfler, Harflerin Sesleri, Harflerin Yazılışı, Okuma Yazma Kitapları İçeriği, Rakamlar, Sanal Klavye, Kolay Okuma Kitapları İçeriği.

 

Üstelik her 30 adet İlk Okuma Yazma Setine 1 Adet Öğretmen Flash Belleği Hediye!

Öğretmenler... 30 Adet ilk okuma yazma setine 1 adet flash bellek hediye... 
İçeriğinde ise; sadece öğretmenler için akıllı tahtaya uygun, setteki tüm kitapların içinde yer aldığı, ayrıca el yazısı çalışmalarında sanal tahtada harflerin ve rakamların yazılış yönlerini gösteren, yazarken sesleri öğreten, öğretmenlerin okuma yazma çalışmalarında en büyük yardımcısı olacak şekilde hazırlanmıştır.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963