scorecardresearch.com Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır ? ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır ?

Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır ?

Yazar : Cenk KAHVECİOĞLU

Sayfa Sayısı : 181

Yayınevi : Psikonet Yayınları

Tür : Diyet

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Günümüz de Dünya ‘da birçok kişinin sorunu olan zayıflamaya yöntemlerine yeni bir bakış açısı getiren bu yaklaşımla artık zayıflamanın yollarını değil ideal kilomuzu nasıl koruyacağımız ve sağlıklı yaşam konusunda bugüne kadar söylenmemiş gerçekleri göreceğiz.

Kitabın içeriğinde ise, hem ideal kilomuza ulaşıp hem de bilinçaltımızda birikmiş olumsuz düşünce ve duygulardan kurtulabiliriz. Zihin gücümüzle neleri yapabildiğimizi keşfedebilme imkânını buluyoruz.
Aslında neden kilo veremiyoruz? Yada kalıcı ideal kilomuzu koruyamıyoruz? Duygusal yeme krizleri kontrol altına alınabilir mi?
Sürekli diyetlerle kilo verip sonra almak işkencesine bir son vermek mümkün mü? Gerçekten kalıcı bir değişikliğe hazır mısınız? Kronikleşmiş olan kilolu bedenimizden çıkarak hak ettiğimiz ideal kilomuza ulaşmanın en uygun yolu nedir?,
Sürekli yiyen ama ince kalan insanların sırrını biliyor musunuz? şu soruya doğru cevabı bulabilmelisiniz, Kendinizi buzdolabının önünde bulduğunuzda “şu anda gerçekten aç mıyım? Yoksa duygusal durumumu değiştirmek için mi bir şeyler yemek istiyorum?” Aslında kilo sorunu yaşıyorsanız bu sizin suçunuz değildir? Peki, suçlu kim?
İdeal kilomuza ulaşmak için neler yapmalıyız? Bize neler faydalı olabilir ve en önemlisi nerede hata yapıyoruz? Neden hep kilo alıp veriyoruz? Bazı insanlar çok ince kalabilirken bazıları neden “su içse” yarıyor? diye merak ediyorum. Eğer sizde merak ediyorsanız, hemen söyleyeyim. Daha fazla merak etmeyin. Kitapta anlatılanlarla bu gibi sorulara kesin cevaplar bulup, yöntemleri uyguladığınızda artık sizde kalıcı inceliğe sahip olacaksınız. Bunun önündeki tek engel size zarar veren ve çoğu zaman farkında bile olmadığımız “otomatik düşüncelerdir”. Bilinçaltına inmiş otomatik düşüncelerimiz için hiç düşünmeyiz, sadece onlara göre hareket eder ve uygularız.
Eski bildiklerinizi değiştirip olması gerekenleri zihnimize kazırken, şimdiye kadar oluşturulmuş en kolay kilo verme sloganını bulacaksınız. Buna slogan demeyi tercih ediyorum, çünkü herhangi bir diyet listesi ya da zorunluluklar yok. Aslında tamamen fiziksel ve ruhsal sistemimize uygun bir zayıflama yöntemi.
Bu programın özellikle, kilo vermek isteyip de tüm yolları denemiş, ama kalıcı sonuca ulaşamamış, verdiği kiloları hep geri almış ve sonrasında hayal kırıklığına uğramış kişiler için de faydalı olacağını düşünüyorum. Kilo sorunu çeken insanların tek isteği, ideal kilolarına ulaşmak ve hayatların geri kalanında daha rahat bir yaşam geçirmektir.
kontrol duygunuzu artırarak, duygusal yemelerin önüne geçebileceksiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963