scorecardresearch.com Zayıflıyorum - Zayıflama Diyetleri Çöpe ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Zayıflıyorum - Zayıflama Diyetleri Çöpe

Zayıflıyorum - Zayıflama Diyetleri Çöpe

Yazar : Nathalie Tunçer, Ozan Tunçer

Sayfa Sayısı : 207

Yayınevi : ALKIM YAYINLARI

Tür : Diyet

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Diyetçilerin cansiperane bilinçlendirme çabalarına rağmen, Zayıflatan ilaçlara, incelten otlara, yağ emen sülüklere, mucize egzotik meyvelere, harcanan avuç dolusu paralara rağmen, Atkins''e, Montignac''a, Fricker''e, Lagerfeld''e... Sivaslı Sindi''ye, Anamurlu Müftüoğlu''na, İzmirli Saraç''a, Kümeli Taylan''a, Saçaklı Haluk''a, gözü yaşlı Esra''ya, var mı yok mu Tuğçe''ye, Güzin Abla''ya, Polonez''den Muzaffer''e, Selin''e, Ebru''ya, Nefise''ye... Ve hatta ve hatta Armağan Çağlayan''a rağmen, İNSANLAR GÖZ GÖRE GÖRE ŞİŞMANLAMAKTADIRLAR. Zayıflama diyetlerini, ilaçlarını, light ürünleri çöpe attım... Zayıflama amaçlı liposuction''dan, kalori yakacağım diye spor yapmaktan umudumu kestim... Ne mucizeye, ne de diyetçi guruların ipe sapa gelmez palavralarına ihtiyacım var... Bedenimi dinliyorum, Ağırlık dengeleme yeteneğimi tekrar ele geçiriyorum... Hiçbir zorlama, dayatma, enerji kısıtlaması olmadan acıkınca karnımı doyurana dek sevdiğim besinleri yiyorum... Artık özgürüm, yaşama sevincime ve sağlığıma kavuşuyorum... Zayıflama diyetleri çöpe... Kalıcı olarak zayıflıyorum

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963