scorecardresearch.com VUCUDUN ŞİFRESİ : 10 GÜNDE 15 KİLO ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
VUCUDUN ŞİFRESİ : 10 GÜNDE 15 KİLO

VUCUDUN ŞİFRESİ : 10 GÜNDE 15 KİLO

Yazar : HALİL KARGULU

Sayfa Sayısı : 400

Yayınevi : HK PERFORMANS DANIŞMANLIĞI

Tür : Diyet

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • 24 Saatte 7 kg, 10 günde 15 kg ve 30 günde 24 kg Noter tasdikli Zayıflayarak Guinness Rekorlar kitabına başvuran Dünyanın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayan insanının deneyimlerinin anlatıldığı, ve sistemin her türlü denemelerinin deşifre edildiği araştırmaya dayalı özel bir kitap... 10 günde 15 kilo, 30 günde 24 kilo ve "1 günde 7 kilo" Noter tasdikli Zayıflama ve daha fazlası... Halil Kargulu Gerçekleştirdiği zayıflama programlarıyla, sağlığından ödün vermeden, dünyanın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayabilen ünvanını hak edecek sonuçlarla, Guinness Rekorlar Kitabına 67121 başvuru ve 62787 üyelik numarası ile adaylık kaydını yaptırmış, idealist ve araştırmacı bir kişiliktir.
 • "Vücudun Şifresi" İsimli kitabımız sizlere yeni bir rehber ve her şeyi son teknolojik ve bilimsel gelişmelere göre araştırılmış son derece faydalı bir kitap olacaktır...
 • Tamamen araştırmaya dayalı içeriği ve anlatılan konular sizleri etkileyecek, son derece çarpıcı, kimsenin söylemeye cesaret edemediği gerçeklerden oluşmaktadır... Sağlıklı ve hızlı zayıflamanın yollarının anlatıldığı gibi, bilinçsiz yapılan diyetlerinde hiçbir ise yaramadığını, sistemin tüm yanlışlarının açıkça görebileceğiniz, zayıflama üzerine yazılmış en çarpıcı ve en çok faydalanabileceğiniz çok özel kişisel tecrübelerin yansıtıldığı farklı bir kitap...
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963