scorecardresearch.com Vücudun Şifresi - 2 / 10 Günde 15 Kilo ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Vücudun Şifresi - 2 / 10 Günde 15 Kilo

Vücudun Şifresi - 2 / 10 Günde 15 Kilo

Tür : Diyet

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bir yerlerden başlamak gerekiyor, başlayan ve bitiren olmak gerekiyor. Ama önce bilmek ve inanmak gerekiyor. Önce; iyisiyle kötüsüyle, yanlışıyla doğrusuyla şişmanlığı her manada bilmek gerekiyor. Belki de sadece bilmek değil, bir şişkonun ayakkabılarını giymek ve onunla aynı şeyleri hissetmek gerekiyor...Benim Obezite hastalığı ile ilgilenmem ve çözüm arayışları ile ilgili araştırmalarda bulunmam, kilolarından rahatsız olan ve çözüm bekleyen milyonlarca kişi için; aslında ikinci bir şansa davettir."Şanstır" diyorum çünkü buna inanarak, bu duyguları yaşayarak, inançla, mücadeleyle geçen yıllarımı feda ettiğim çalışmalarla, en önemlisi de sizlerden biri olarak; gerçek, kalıcı, hızlı ve sağlıklı zayıflamanın mümkün olduğunu gösterebilmekle, şansın sadece bir el uzaklığında olduğunu anlamanızı ve belki de bir sayfa daha çevirerek okuyacağınız bu kitapla, kendi şansınızı yaratabileceğinizi göstermek istedim.Emerson''un dediği gibi."Başarı, siz yaşadığınız için, birilerinin daha rahat nefes aldığını öğrenmektir. Üstelik başarı ulaşılması gereken bir sonuç değil, sürekli gelişen bir çalışmadır."Ben bunu yaptım işte ve biliyorum ki ve evet ispat edebildim ki, sizler de yapabilirsiniz, yapabileceksiniz...Gereken tek şey; bir şans daha sizlere...

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963