scorecardresearch.com Ultra Kolay Diyet ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Ultra Kolay Diyet

Ultra Kolay Diyet

Yazar : DR. MARK HYMAN

Sayfa Sayısı : 272

Yayınevi : PROFİL YAYINLARI

Tür : Diyet

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Amerikanın en popüler zayıflama programı yenilendi

Harika yemek tarifleri detoks ipuçları ve çok daha fazlası için Ultra Kolay Diyette bir göz atın. Bundan yedi gün sonra tartıda on kilo daha az gelebilir enerjinizi ve sağlığınızı tazelemiş olabilirsiniz.

Tıp uzmanı ve çok satan UltraMetabolizmanın yazarı Dr. Mark Hyman New York Times çok satanlar listesine giren müthiş kitabında hızlı güvenli ve sağlıklı kilo kaybı için bir haftada 10 kiloya kadar hızlandırılmış bir programın sırlarını açıklıyor.

Kitapta yer alan konular

21. yüzyıl bilimine dayanan ve yıllardır Dr. Hymanın binlerce hastası üzerinde denenmekle tıbben kanıtlanmış 7 günlük basit bir program.
Her gün tam olarak ne yapılacağıyla ilgili ayrıntılı talimatlar. Düşünmek yok tahmin yürütmek yok. Her şey herkesin yapabileceği şekilde açık ve anlaşılır.
Hangi gıdaların yenileceği hangi yiyeceklerden uzak durulacağı yemek tarifleri takviyeler ve stres azaltmaya dair kesin bilgiler.
Diyet uygulayan pek çok kişinin1 numaralı sorununa çözüm Zayıfladıktan sonra kilo nasıl korunur
Günlük yazmak ve kontrol listeleri için sayfalar

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963