scorecardresearch.com Miami Diyeti ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Miami Diyeti

Miami Diyeti

Yazar : Arthur Agatston

Sayfa Sayısı : 304

Yayınevi : BABIALİ KÜLTÜR YAYINCILIK

Tür : Diyet

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Dr .Arthur Agatston, yı1lar boyunca hastalanna, kalp. sağlıklaniçin kilo vermelerini telkin etti. Ancak, oldukça katısınırlamalar getiren mevcut diyetlerin uygulanması epey zordu.Hatta bazılan insan sağlığı için apaçık teWike arz etmekteydi.Kimse bu diyetlere sadık kalamıyordu. Bir diyetin sadıkkalınmadıkça faydalı olması ise mümkün değildir .1şte tüm bu sebeplerle, Dr .Arthur Agatston kendi diyetsistemİni hazırladı. The South Beach Diet orijinal adıyla meşhurMiami Diyeti, karmaşık olmadığı gibi sizi açlığa da mahkumetmiyor. Kırmızı ve beyaz et yiyebileceksiniz. Yumurtadan,peynirden, findıktan ve meyvelerden mahrum kalmayacaksımz.Beyaz un, beyaz şeker ve fırınlanmış patatesten sakınmayıöğreneceksiniz. En önemlisi, kilo verirken ilk önce sert göbekyağlanmzdan kurtulacaksımz!Dr. Arthur Agatston un Miami Diyeti, bütün dünyada büyükbir yankı buldu. Devlet başkanlanmn, başkan eşlerinin, yüksekcemiyet mensuplanmn ve medya ve sanat dünyasımn öndegelen simalannın vazgeçilmezi oldu. Şimdi siz de Miami Diyeti yleformdakilerin arasına katılın.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963