scorecardresearch.com Gerçek Yaşam Diyeti ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Gerçek Yaşam Diyeti

Gerçek Yaşam Diyeti

Yazar : Maryon Stewart

Sayfa Sayısı : 400

Yayınevi : YAKAMOZ YAYINLARI

Tür : Diyet

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


• Zayıflamak, forma mı girmek istiyorsunuz?
• Defalarca diyete başlayıp yarım mı bıraktınız?
• Diyet yapmayı ne zaman ve neden bıraktınız; tekrar kilo aldınız mı?
• Beslenme düzeniniz sizin için iyi mi? İyi besleniyor musunuz?
• Aşırı kilolu musunuz?
• Stresli misiniz?
• Libidonuz nasıl?
• Neden birçoğumuz yorgunluk, spastik kolon, baş ağrıları, düzensiz regl dönemleri, belli yiyecek ve tatlara düşkünlük gibi sorunlarla ve diğer hastalıklarla karşılaşıyoruz?

Fiziksel açıdan kendinizden hoşnut olmanız için hayatınızın her alanının dengede olması gerekir. Bünyenize ve sağlığınıza uygun yiyecekleri yiyip yemediğinizi keşfetmelisiniz. Yaşam tarzınızı, duygularınızı gözden geçirmelisiniz. Kendinizden ve vücudunuzdan memnun olduğunuzda, kilonuz düzene girer ve kilolarla birlikte sağlık sorunlarınızdan da kurtulursunuz.
Kilo vermek veya sağlık sorunlarınızdan sonsuza dek kurtulmak istiyorsanız, İngiltere’nin 1 numaralı diyetisyeni Maryon Stewart’ın Gerçek Yaşam Diyeti kitabı hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.---------------------

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963