scorecardresearch.com Diyet Kaçınılmazsa Zevk Almaya Bak Dukan Diyetiyle 36 Bedene Yolculuk ve Tüm Diyet Kitapları Radikal Kitap'ta!
Diyet Kaçınılmazsa Zevk Almaya Bak Dukan Diyetiyle 36 Bedene Yolculuk

Diyet Kaçınılmazsa Zevk Almaya Bak Dukan Diyetiyle 36 Bedene Yolculuk

Yazar : Melike Mehmetoğlu

Sayfa Sayısı : 128

Yayınevi : PALOMA YAYINCILIK

Tür : Diyet

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Mösyö Dukan'ın müridi diyet koçu ve yayına sirdiği gün 3500 tıklama alan www.dukaniche.wordpress.com bloğunun sahibi Melike Mehmetoğlu tarafından kilo verme çabanızda sizlere destek olmak için yazılmış bir kitap.
Dukan diyeti yaparken ızgara balık ve et yemekten sıkılanlar için Dukan diyetinden asla taviz vermeden hazırlanmış Türk damak tadına uygun yemeklerin çorbaların hatta tatlıların tarifleri de bu kitapta.
Zayıflık iktidarının hafif ama kocaman gücü karşısında daha ne kadar saygı duruşunda duracaksınız Bunu başarmayı ne kadar istediğinizi biliyorum ve inanın hepsi bir bir gidiyor. Başardığınıza siz bile inanamayacaksınız. Sakın vazgeçmeyin. Elimi tutun yeter.
MELİKE MEHMETOĞLU
Bu kitaptaki tarifler sayesinde ben ve iş arkadaşlarım son 3 ayda öyle keyifle kilo verdik ki şimdi hem yediklerimizden hem de giydiklerimizden çok memnunuz. İstediğimiz kilolara düştük. Her gün birbirimize iltifat ederken Dukaniche'nin kulaklarını çınlatıyoruz. Kucak dolusu sevgi ve teşekkürler.
ESRA AKKAYA VE SİHİRLİ ANAHTAR
Yıllarca her türlü diyeti deneyip bir türlü başarılı olamadığımda ve damak zevkinden vazgeçmeyen eşim için son çare olarak Dukan diyetini denemeye karar verdiğimde önümde büyük bir engel olduğunu fark ettim. Bu diyeti sıkı kurallarına bağlı kalarak uygulayan arkadaşlarımın çok hızlı ve rahat kilo verdiklerine şahit olmuştum ama Dukan'ın önerdiği tarifleri kesinlikle fazla 'Fransız' bulan eşimi ızgara etle yaşamaya ikna edemeyeceğimi de biliyordum. İşte bu sırada Melike'nin Dukaniche isimli bloğunda yer verdiği Dukan'a tamamen sadık ama alıştığımız lezzetteki tariflerini uygulamaya başladım. Ve mucize gerçekleşti. Eşim diyet yaptığının farkına varmadan 3 ayda 25 kilo verdi ben ise eşime eşlik ederken ödül olarak 5 kilo. Artık diyet yapmıyorum ama özgürce yiyip kilo almadığım bu tariflerden vazgeçmeyeceğimi de biliyorum.
BERNA LAÇİN

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963