scorecardresearch.com Kuran Kursu Paketi Mavi(Erkek Çoçukları İçin) ve Tüm Din Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kuran Kursu Paketi Mavi(Erkek Çoçukları İçin)

Kuran Kursu Paketi Mavi(Erkek Çoçukları İçin)

Yazar : .

Yayınevi : ATLAS YAYINCILIK

Tür : Din

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


BENİM KUR''ANIM''I TANIYALIM
Çocukların Kur''ân-ı Kerîm''e olan ilgisini ve sevgisini artırmak için pembe ve mavi renklerde hazırlanmış olduğu ve özel iç tezhipleriyle süslediği Kur''ân-ı Kerîm nüshaları aileler ve hususen çocuklar tarafından büyük ilgiliyle ve sevgiyle karşılandı ve hemen çocuklarımızın kalbinde taht kurmayı başardı.

BENİM KUR''ANIMIN ÖZELLİĞİ SADECE RENKLENDİRİLMİŞ VE SÜSLENMİŞ OLMASI MI?
Renklendirilmiş ve tezhiblerle süslenmiş olması Benim Kur''ânımın özelliklerinden yalnızca ikisidir. Diğerlerini kısaca sayacak olursak;
1-Benim Kur''ânım Ahmed Husrev Altınbaşak tarafından ömrünün kırk yılını vererek yazılmıştır.
2-Bu hat Husrev hattı olarak bilinir ve tüm dünyada en kolay okunan ve en kolay öğrenilen Kur''ân-ı Kerîm hattı olarak ün kazanmıştır.
3-Diyanet İşleri Başkanlığı ve El-Ezher Üniversitesi tarafından mühürlenmiş ve hatasızlığı tescillenmiştir.
4-Tevafukludur.
Tevafuk, Kur''ân-ı Kerîmin asrımızdaki göze görünen mucizesidir.
5-Renklidir.
(Buradaki renkli olma özelliği renklendirilmiş ve süslenmiş olmasından farklı olarak Kur''ân-ı Kerîm metnininde tevafukaların görünmesi amacıyla renklendirilmiş olmasıdır.)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963