scorecardresearch.com Kur’an-I Kerim’deki Sırlı Ayetler-Kur’an-I Kerim Meali Hediyeli ve Tüm Din Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kur’an-I Kerim’deki Sırlı Ayetler-Kur’an-I Kerim Meali Hediyeli

Kur’an-I Kerim’deki Sırlı Ayetler-Kur’an-I Kerim Meali Hediyeli

Yazar : Dr.Ömer Çelakıl

Yayınevi : PARADOKS KİTAP

Tür : Din

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


19:57 NUMARALI AYET VE 1957 YILI
KADINLARDAKİ 23.KROMOZOM ve GENETİK
GÜNEŞ''İN HİDROJEN VE HELYUMDAN OLUŞU
GİZLİ KELİME: RETİNA

CANLILARIN KOPYALANACAĞINI YÜZYILLAR ÖNCESİNDEN KURAN-I KERİM HABER VERİYOR MUYDU?

KUM TEPELERİ MARS GEZEGENİNE Mİ İŞARET EDİYOR?
ÖNEMLİ BİR MUCİZE: HALLEY YILDIZI VE 76 YIL
KANDAKİ OKSİTLENME
DNA VE GENETİK TARİHİNİN BAŞLANGICI
DNA VE RNA SUREDE EŞİT SAYIDA TEKRARLANIYOR

YENİ BİR KUR''AN MUCİZESİ DAHA: YERALTINDAKİ ENERJİ VE PETROL KELİMESİ

ESMALARVE DUALARLA DİLEKLERİ GERÇEKLEŞTİRMEK MÜMKÜN MÜ?

KUR’AN-I KERİM’DE GELECEKTEN HABER VERİLİYOR MUYDU?

OTOMOBİL VE TRENİN İCAD EDİLECEĞİ KUR’AN-I KERİM’DE DAHA ÖNCE HABER VERİLİYOR MUYDU?

KUR’AN’DA CENNET, CEHENNEM VE KIYAMETTEN NASIL BAHSEDİLİYOR?Ve daha fazlası ayetlerin indiği yerlerde çekilen görüntülerle 12 DVD ve Elmalılı meal hediyesi ile sizlere sunuluyor…

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963