scorecardresearch.com Hafız Kalem (Dijital Kuran-ı Kerim) ve Tüm Din Kitapları Radikal Kitap'ta!
Hafız Kalem (Dijital Kuran-ı Kerim)

Hafız Kalem (Dijital Kuran-ı Kerim)

Yayınevi : .

Tür : Din

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

                          KUR’AN-I KERİM OKUYAN HAFIZ KALEM

          Hafız Kalem Yenilendi!

Kur'an-ı Kerim okumayı tam olarak bilmeyenler veya daha iyi okumayı öğrenmek isteyenler için çok faydalı bir üründür. Çocuğuna Kur'an-ı Kerim eğitimi vermek isteyen veya güzel Kuran okumak isteyen herkes, kolay kullanımı sayesinde hafız kalemi rahatlıkla kullanabilir. Kuran okuyan Hafız Kalem Kur'an-ı daha iyi okuyabilmek ve anlayabilmek için özel olarak üretilmiştir. Üstelik Hafız Kalem şimdi yeni eklenen özellikleriyle daha kapsamlı bir hale getirildi. Daha önce tek hafızdan dinleme imkânı bulduğunuz Hafız Kalem’i şimdi 6 hatim sesinden dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni eklediğimiz dua kartından Günlük Duâları, Hac ve Umre Duâlarını ve Esma-ül Hüsnayı dinleyebilir bu sayede doğru telaffuzu ile kolayca ezberleyebilirsiniz. Üstelik istediğiniz an Türkçe mealini dinleyebilirsiniz.

 

Özellikler

Kodlu Kuran-ı Kerim

1.      Diyanetten Mühürlü

2.      Okunması Çok Kolay bilgisayar Hattı

3.      Orta Boy

4.      2 Renk Ofset Baskı

5.      1.Hamur Şamua Kağıt

6.      624 Sayfa

7.      Lüks Suni Deri Cilt

Hafız Kalem Dua Kartı

1-      Dua Kartı; Hafız Kalem’in, kolay kullanılmasını sağlar.

2-      Günlük Duâları, Hac ve Umre Duâlarını ve Esma-ül Hüsnayı dinlerken doğru telaffuzu ile kolayca ezberlemenize yardımcı olur.

3-      Yanınızda kod’lu Kur'ân-ı Kerîm olmasa bile dua kartı ile istediğiniz sureyi veya ayeti istediğiniz sure veya ayete kadar okutabilir aynı zamanda isterseniz mealini de dinleyebilirsiniz.

Hafız Kalem

1.      Kaliteli, düzgün ve yüksek ses çıkışı

2.      Hoparlör veya kulaklık ile dinleme imkânı

3.      Parlak led ekran

4.      Kullanıcı dostu arabirimi

5.      Bilgisayara bağlanabilir

6.      Kâbe imamlarının eşsiz kıraati

7.      Türkçe meal (İstenilen dillerde sipariş edilebilir)

8.      Mp3 player

9.      Kalemin içindeki İndex bölümünden Kur’an-ı Kerimin tamamını ayet ayet yada sure sure dinleme imkanı.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963