scorecardresearch.com Şeytan'ın Ayetleri ve Tüm Din-Mitoloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Şeytan'ın Ayetleri

Şeytan'ın Ayetleri

Yazar : Hakan Yılmaz Çebi

Sayfa Sayısı : 304

Yayınevi : TRUVA YAYINLARI

Tür : Din-Mitoloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


SİYONİZM’İN ŞERİAT KİTABI TALMUD, HANGİ GİZLENEN YASALARLA BİNLERCE YILDIR YERYÜZÜNE ŞEKİL VERİYOR:
Kethuboth 111b:
“Dünyada hakimiyet sağlayacak en önemli unsurlardan biri ÜREMEKTİR! Bütün yeryüzündeki gayri Yahudiler hayvandan daha aşağıdır. O GÜN geldiği zaman kendileri için kazılmış olan yerlere indirilip ebediyen yeraltında yaşayacaklardır…”
Yebomoth 63a:
“Adem bütün hayvanlar ile çiftleşmiş fakat Havva’nın verdiği tadı hiçbirinde bulamamıştı…”
Yebomoth 55b:
“Yılan Havva’nın içine müthiş bir şehvet sokmuştur. Adem bütün vaktini hayvanların kucağında geçiriyor. Havva ise bekaretini Adem’den önce yılana veriyordu…”
Baba Kama 11a:
“Gayri Yahudi’nin malı bizlerde kalmalı ve malı iade eden cezaya çarptırılmalı…” (Yani gayri Yahudi’yi soymak kutsaldır.)
Sanhedrin 57a:
“Eğer bir gayri Yahudi, bir Yahudi’nin malını çalar, gasp eder veya kadınını kaçırırsa derhal iade etmek mecburiyetindedir. Fakat aynı işler bir Yahudi tarafından yapılırsa aldığı malları ve kadını yanında tutabilir…”
Kethuboth 111a:
“Yeryüzünde bütün memleketler İSRAİL TOPRAĞI yanında aşağılık kalır...”
“SİYONİZMİN KIRMIZI KİTABI” BU YAPITLA SAHAYA ÇIKIYOR!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963