scorecardresearch.com Said Nursi ve Nurculuk ve Tüm Din-Mitoloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
Said Nursi ve Nurculuk

Said Nursi ve Nurculuk

Yazar : Prof. Dr. Zekeriya Beyaz

Sayfa Sayısı : 384

Yayınevi : SANCAK YAYINLARI

Tür : Din-Mitoloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Prof. Dr. Zekeriya BEYAZ’ın polis baskınıyla yayınlanması engellenmeye çalışılan kitabı:
“SAİD NURSİ ve NURCULUK”
Neden Said Nursi değildir de Said Norsi’dir?
Said Nursi hakkında halkımız neden ve nasıl aldatıldı?
Said Nursi yalancı peygamber miydi? Yoksa akıl hastası mıydı?
Said Nursi kitapları için ‘Bana yazdırıldı’ ‘Kalbime denildi ki’ diyor. Nursi’ye vahiy mi geliyordu?
Said Nursi’nin kitaplarında Hz. Muhammed’in son peygamber olduğunu açıklayan bir cümle gören var mı?
Diyanet İşleri Başkanlığı, Said Nursi’nin kitapları hakkında hazırlamakta olduğu raporu yıllardan beri neden bitirmiyor, bitirdi ise neden açıklamıyor?
Said Nursi ve Nurcuların, Fethullah Gülen ve cemaatinin temel dini inançlarındaki sakatlık ve sapkınlıkların kendi belgeleriyle açıklanması bu kitapta.
BU GÜNE KADAR KİMSENİN SÖYLEMEYE CESARET EDEMEDİĞİ GERÇEKLERİ Prof. Dr. ZEKERİYA BEYAZ AÇIKLIYOR!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963