scorecardresearch.com KIYAMET ALAMETLERİ - DECCAL'İN ÖĞRETİSİ ve Tüm Din-Mitoloji Kitapları Radikal Kitap'ta!
KIYAMET ALAMETLERİ - DECCAL'İN ÖĞRETİSİ

KIYAMET ALAMETLERİ - DECCAL'İN ÖĞRETİSİ

Yazar : B. KERİM KUL

Sayfa Sayısı : 272

Yayınevi : SONSUZ KİTAP

Tür : Din-Mitoloji

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Milyonlarca insan ona İsa Peygamber diye inandı. Bir süre sonra ise Tanrı olduğunu iddia etti. Bu iddiayı dünyada 75 milyon insan sorgusuzca kabullendi.

Sözde yoktan var ediyor, ölüleri diriltebiliyor, elinden akıttığı sözde maddesi bilinmeyen bir külle AIDS, kanser dâhil birçok hastalığı iyileştirebiliyordu. Elbette bunların hepsi bir iddia... İnanan sayısının fazla olması, bu söylemlerin doğruluğunu kanıtlamıyor...

Biz, bu iddialarla farklı bir boyutta ilgileniyoruz.

Bizi; inancımıza göre kıyamete yakın bir zamanda ortaya çıkıp kendisinin Allah olduğunu, yoktan var ettiğini, ölüleri dirilttiğini söyleyen; bu sözlerini sözde mucizeleriyle ispatlayacak ve bu yalanlarıyla kendisine mürit toplayacak kişi ilgilendiriyor...
Kim mi? DECCAL

Sai Baba küçük çocukları taciz ediyor...
Yılda 10 milyon kişi onu ziyaret ediyor ve o bu sayede milyar dolarlık servetine servet katıyor... Orta Asya’nın en büyük ikinci hastanesini kuruyor ve burada organ mafyasının cirit attığı iddia ediliyor... Ve bu söylentilere rağmen kimse ondan şüphelenmiyor; bu iddialardan rahatsızlık duymuyor... Üstelik kendine mürit toplamaya devam edebiliyor; çünkü o, insanlara sözde pozitiflikle, meditasyon ve yoga aracılığıyla yaklaşıyor...

Bu kitabı okuduğunuzda, Sai Baba ve Deccal arasındaki inanılmaz bağlantıları göreceksiniz. İşte ben bu nedenle bu öğretiye DECCAL’IN ÖĞRETİSİ diyorum.
B. Kerim Kul

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963