scorecardresearch.com BİL IQ OKS TAM SET (123 VCD + 203 TEST + 9265 SORU) ve Tüm Ders Kitapları ve Yardımcı Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
BİL IQ OKS TAM SET (123 VCD + 203 TEST + 9265 SORU)

BİL IQ OKS TAM SET (123 VCD + 203 TEST + 9265 SORU)

Yayınevi : GÖRSEL EĞİTİM ÜRÜNLERİ

Tür : Ders Kitapları ve Yardımcı Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


BİL IQ OKS TAM SETİ 123 VCD + 203 TEST + 9265 SORU

Bu setle dershane hocaları evlerinize geliyor. Artık sesinize kulak veren BİL IQ OKS TAM SETİ var. Öğrenciler, ortaöğretimde okuyanlar, liselere girişte not yükseltmek, başarı çok uzak değil. Sizlerde iyi bir eğitim için Fen lisesi ya da Anadolu lisesinde okuyabilir, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Dershane müfredatının sınıf ortamında işlenerek, başarının arttırlımasındaki tek adres.

KONULAR

1-BİL IQ OKS MATEMATİK SETİ 44 VCD 1 KİTAP 68 TEST

2-BİL IQ OKS FEN BİLGİSİ SETİ 35 VCD 1 KİTAP 44 TEST

3-BİL IQ OKS SOSYAL BİLGİLER SETİ 29 VCD 1 KİTAP 51 TEST

4-BİL IQ OKS TÜRKÇE SETİ 15 VCD 1 KİTAP 40 TEST

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963