scorecardresearch.com WINDOWS XP ÖZEL SAYISI ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
WINDOWS XP ÖZEL SAYISI

WINDOWS XP ÖZEL SAYISI

Yazar : MURAT KARSLIOĞLU

Sayfa Sayısı : 82

Yayınevi : VOGELMEDYA YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Windows XP özel sayısında, Service Pack 2 hakkında merak edilen tüm ayrıntıları bulabileceksiniz. Kurulumdan kullanıma kadar hemen her türlü sorunun cevabı, özel sayı sayfalarında sizleri bekliyor. Tabi her şey sadece Service Pack 2 ile sınırlı değil. Güvenlik konusu da, tüm ayrıntılarıyla Windows XP özel sayısında sizleri bekliyor. İşletim sistemlerinin ince ayar seçenekleri ve çok işinize yarayacak küçük ipuçları ise, dergide bulacağınız diğer sürprizler. Windows XP özel sayısı CD’sinde, Service Pack 2’nin yanı sıra farklı kategorilere ayrılmış onlarca program yer alıyor. Bu programları kullanarak işletim sisteminizi hem güçlendirecek, hem de gizli kalmış ayarlara ulaşabileceksiniz. Dergi içeriği: SERVICE PACK 2 ÖZEL * İşletim sistemleri karşılaştırması Windows XP, Linux ve MacOS’un güvenlik açıkları * SP2 Kurulumu Yeni service pack’i kurarken dikkat edilmesi gerekenler * Firewall Yeni service pack’in yeni güvenlik duvarı * E-posta Yeni service pack, elektronik postaların güvenliğini nasıl sağlıyor? * Virüs Yeni service pack’in virüs koruması ne düzeyde? * Önemli yenilikler Yeni service pack’in getirdiği önemli yenilikler E-CHIP ÖZEL * CD E-Chip özel CD’leri içeriği ve tam sürüm programlar GÜNCEL * XP’yi kurtarmak Windows açılmadığında ne yapılabilir? * XP geri yükleme özelliği Geri yükleme ile sorunsuz Windows XP
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963