scorecardresearch.com PC NİZE MAKSİMUM GÜÇ ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC NİZE MAKSİMUM GÜÇ

PC NİZE MAKSİMUM GÜÇ

Yazar : MURAT KARSLIOĞLU

Sayfa Sayısı : 90

Yayınevi : VOGELMEDYA YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Makinanızın ayrılmazları Doğru Seçim Bilgisayarınızın maksimum sağlamlığa ulaşması için almanız gereken en iyi bileşenler hangileri? Bir bakışta yenilikler En son model anakartlar hakkında kapsamlı bir inceleme Ev sineması Dışarda kar yağarken evinizde 5+1 ses sistemi ile DVD izlemenin keyfini çıkarın Grafiklerin evrimi ATI, Matrox ve nVidia’dan en yeni anakartlar Bilgisayarınıza gençlik aşısı PC’nizi upgrade etmek için uzmanlarından tavsiyeler, sağlam bir sistem kurmanın incelikleri Pratik Donanım Kalp nakli Anakartınız ile yapacağınız işlemleri adım adım, hata yapmanıza olanak vermeksizin anlatıyoruz. Garantili memnuniyet Soket 478 mi, Soket A mı? Asıl önemli olan, zamanı gelince işlemciyi risksiz bir şekilde değiştirebilmek... Soğutma İyi bir havalandırma bilgisayarınızın çoğu donanım sorununu çözer Maksimum Kapasite Gereken önlemleri aldığınızda makinenize ikinci bir sabit disk eklemek bir kabus değil PC Modding Bilgisayarınızı giydirin, içi gibi dışı da güzel olsun Pratik Yazılım Gaza basın Anakart ve Bios ayarlarını gıdıklamayı setup programlarını kullanarak yapmak Formda kalın Service Pack dahil tüm güncellemeler ile Windows XP’nize soluk verin Para harcamadan daha fazla hız İşletim sisteminin içinde gömülü yatan hazineyi harekete geçirmenin el değmemiş hileleri...
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963