scorecardresearch.com PC EXTRA YAZILIM DEPOSU 2005 ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC EXTRA YAZILIM DEPOSU 2005

PC EXTRA YAZILIM DEPOSU 2005

Yazar : Nuran K,Nuran KNuran K

Sayfa Sayısı : 115

Yayınevi : C KÜP YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • DVD''DE NE VAR? DVD-9 ne demek? Ses, Video, Multimedya Resim İşleme İnternet Antivirüs ve Güvenlik SourceForge Top 100 Masaüstü Web Uygulamaları Sürücüler Donanım
 • GÜVENLİK Windows ve sistem güvenliği. Anti-virus yazılımları. Antiviruslerin vazgeçilmez ortakları. Casus yazılımlar. Casus yazılımlardan uzak durmak için ne yapmalı?
 • İPUÇLARI Meraklısına sıradışı Windows püfleri! Registry ile boğuşmadan "başlangıç"a müdahale edin! Belleğinize ince ayar. Tüm yazılımları 50 kat hızlı başlatın! XP logosunu iptal edin. FAT32''den NTFS''ye anında dönüşüm. Tek tıkla Restart! Evrak çantam nerede? Download klasörünüzü siz belirleyin. DLL''lerden kurtulun, belleğinizi rahatlatın! Sistemde kimler var? İndekslemeyi iptal ederek XP''yi hızlandırın. Süsten uzak durarak hızlanın. Scandisk bekleme süresini iptal edin. IDE aygıtlar için DMA modunu aktif hale getirin. Aygıtlara çok daha fazla hükmedin.
 • YEDEKLEME Önemli dosyalarınızı sağlama alın. Nero BackItUp ile adım adım yedekleme. Yedeklenecek dosyaların seçimi. Son ayarlar ve yazma işlemi. Felaket senaryoları gerçeğe dönüşürse : Geri yükleme Geri yüklemeye hazırlık Son ayarlar ve geri yükleme
 • MULTİMEDYA Evinizdeki tam teşekküllü teknoloji üssü. Nedir bu VRM teknolojisi. DJ kabininizdeki yerinizi alın. -PCDJ FX Mixvibes. Müziğe tamamen hükmedin. -Adobe Audition, All Editor Artık dinleme zamanı! -JetAudio , WinAmp
 • SİSTEM BAKIMI Windows''u artıklarından arındırın. "Geri yükleme noktası" ile sağlıklı günlere dönüş. Kaldırma işlemlerinde becerikli yardımcınız: "Ashampoo Uninstaller Suite".
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963