scorecardresearch.com PC EXTRA OPEN OFFİCE 1.1 ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC EXTRA OPEN OFFİCE 1.1

PC EXTRA OPEN OFFİCE 1.1

Sayfa Sayısı : 146

Yayınevi : C KÜP YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Herkese tam sürüm bedava ofis paketi!
 • İçerisinde barındırdığı metin yazma, hesap tablolarıyla çalışma, sunu dosyaları oluşturma, vektörel çizim yapma, matematiksel denklemlere özel alfabe ve HTML editörüyle dört dörtlük bir ofis paketi olan OpenOffice.org hem alışkanlıklarınızı terk etmeden çalışmalarınıza devam edebilmenizi sağlıyor, hem de içeriği pek çok özellik sayesinde yaratıcılığınız önündeki engelleri bir bir kaldırarak, çarpıcı sonuçlara imza atmanıza yardımcı olmayı amaçlıyor. Dahası OpenOffice.org un çalışmalarınızı tek bir işlemle ister popüler ofis programlarıyla uyumlu başka bir formata, ister PDF, SWF ya da popüler resim formatlarından birine dönüştürme olanağı sunan tamamen BEDAVA bir ofis uygulaması olan OpenOffice.org dünyasına PC EXTRA ayrıcalığı ile adım atmaya ne dersiniz?
 • CD de Neler Var?
 • OpenOffice.org 1.1.0 & RC
 • Abt MATH Ticari Entegre
 • Deniz Yıldızı Ticari Entegre
 • FET Adres Defterim
 • F-Secure Güvenlik Çözümleri
 • Redhouse İng. - Tür. Sözlük
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963