scorecardresearch.com PC EXTRA MOBİL TEKNOLOJİLER ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC EXTRA MOBİL TEKNOLOJİLER

PC EXTRA MOBİL TEKNOLOJİLER

Sayfa Sayısı : 210

Yayınevi : C KÜP YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

EDİTÖR Teknolojinin ne kadarını taşıyorsunuz? CD''DE NE VAR? CD''de neler var? HABERLER Haberler.. MOBİL TEKNOLOJİLER Mobil teknolojiler hakkında ne biliyoruz? DİZÜSTÜ SATIN ALMAK Dizüstü satın alma rehberi DİZÜSTÜNDEN İNTERNET Dizüstü bilgisayarınızdan İnternet’e bağlanmanın yolları DİZÜSTÜ BAKIMI A’dan Z’ye dizüstü bakımı DİZÜSTÜ KULLANIM REHBERİ Dizüstü bilgisayara sahip kullanıcılara “10 Altın Öğüt” AKSESUAR Dizüstüne aksesuar dopingi CENTRINO GÜÇ YÖNETİMİ Centrino bilgisayarınıza doping! A’DAN Z’YE Wi-Fi A’dan Z’ye kablosuz ağlar Wi-Fi SATIN ALMA REHBERİ Kablosuz ağ satın alma rehberi KABLOSUZ AĞ KURULUMU Kablosuz dünyaya ilk adım: Kablosuz ağ kurulumu AD-HOC BAĞLANTISI PC’den PC’ye kablosuz bağlantı KABLOSUZ AĞ MENZİLİ Bir kablosuz ağın menzili hangi yollarla nasıl arttırılır? Wi-Fi GÜVENLİĞİ Wi-Fi’ın bilinmeyen yüzü: Kablosuz ağlarda güvenlik PDA SATIN ALMA REHBERİ Pocket PC’lerin Renkli Dünyası SENKRONİZASYON Avuçiçi bilgisayarlarla adım adım senkronizasyon seçenekleri AVUÇİÇİNDEN İNTERNET Avuçiçi bilgisayardan İnternet’e bağlanmak MOBİL PROGRAMLAR Mobil cihazlarınız için olmazsa olmaz programlar BLUETOOTH HAKKINDA HERŞEY Bluetooth ile neler yapılabilir? PC’LERE CEPTEN KUMANDA PC’nize cebinizden kumanda POCKET PC İLE UZAKTAN ERİŞİM Pocket PC ile uzaktan erişim CEPTEN TV’YE KUMANDA Cep’ten TV ve DVD’lere kumanda MOBİL NAVİGASYON Şimdi moda mobil navigasyon UZAKTAN ERİŞİM Uzaktan erişim: Bilgisayarım artık her yerde MOBİL GÖZETİM Web kameranızla güvenlik sistemi kurmak mı? MP3’LERE ALT YAZI Bilgisayarınızda “karaoke” keyfi yaşamaya ne dersiniz? DİZÜSTÜNDE TV KEYFİ Dizüstü bilgisayarınızda TV keyfi AKILLI TELEFONLAR Telefonun akıllısı nasıl oluyor? CEPTE MASAÜSTÜ Masaüstü yazılımların cebinizdeki alternatifleri UÇUK KAÇIK UYGULAMALAR Cep’te uçuk kaçık uygulamalar KENDİ TEMANI KENDİN YAP! Kendi temanı kendin yap! CEP’TE DVD KEYFİ Cep’te DVD keyfi! MOBİL VİDEOLAR Mobil video dönüştürme ve 3GP SÖZLÜK Kablolu ve kablosuz ağ terimleri sözlüğü

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963