scorecardresearch.com PC EXTRA LINUX MANDRAKE 9.1 (4 CD) ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC EXTRA LINUX MANDRAKE 9.1 (4 CD)

PC EXTRA LINUX MANDRAKE 9.1 (4 CD)

Sayfa Sayısı : 84

Yayınevi : C KÜP YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • PC EXTRA, Mandrake Linux 9.1 özel sayısı ile birlikte herkese, tam sürüm, eksiksiz, Türkçe dil destekli, plastik kutusunda Mandrake Linux 9.1 işletim sistemi, CD’den çalışan ve kurulum gerektirmeyen Knoppix 3.2 işletim sistemi ve 84 sayfadan oluşan kurulum, kullanım ve konfigürasyon rehberi veriyor.
 • PC EXTRA Mandrake Linux 9.1 Mayıs özel sayısında, son zamanların en çok kullanılan Linux dağıtımı olan Mandrake 9.1’in tam sürümünü, eksiksiz ve Türkçe dil destekli, Knoppix 3.2 Live CD versiyonunu bulabilirsiniz. PC EXTRA Mandrake Linux 9.1 Mayıs sayısında ayrıca, Mandrake Linux 9.1 işletim sisteminin 84 sayfadan oluşan kurulum, kullanım ve konfigürasyon rehberi, KDE 3.1, Linux’a ayrı bir güç ve renk katan grafik arabiriminin tüm özellikleri, Knoppix 3.2, kurulum gerektirmeyen tek CD’lik Linux sürümü, Modem, Linux’ta modem sorununa son: Winmodem’ler artık Linmodem, OpenOffice 1.0.2, Writer, Calc, Impress ve Draw ile dört dörtlük bir ofis paketi Kaynaklar, Linux’la ilgili en popüler referans siteleri ve sıkça sorulan sorular ile daha fazlası PC EXTRA Mayıs sayısında…
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963