scorecardresearch.com PC EXTRA LINUX MANDRAKE 9.2 (3 CD) ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC EXTRA LINUX MANDRAKE 9.2 (3 CD)

PC EXTRA LINUX MANDRAKE 9.2 (3 CD)

Sayfa Sayısı : 114

Yayınevi : VOGELMEDYA YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • PC Extra nin yeni sayısı beş yıldızlık işletim sistemi Mandrake Linux 9.2 hediyeli. Özel kartonetin içinde 3 CD lik işletim sistemini tüm Linux severler ve Linux u merak edenlerin kaçırmamasını öneriyoruz...
 • PC Extra, beşinci sayısını Linux severlerin ve Linux u merak eden PC kullanıcılarının beklentilerini gözününe alarak, Linux a ayırdı. Başlangıç düzeyinde ya da daha profesyonel Linux kullacılarının, Linux u kurma, yapılandırma ve kullanma yeteneklerini arttırmayı amaçlayan bir içerikle dolu olan bu yeni sayının 114 sayfası da Linux a ayrıldı. Bununla birlikte, masaüstü kullanıcıları tarafından en çok tutulan Linux dağıtımı olan Mandrake Linux un son sürümü olan 9.2 de bu yeni sayıyla birlikte tüm okuyuculara ücretsiz olarak ulaşıyor.
 • Mandrake Linux 9.2 nin yeni özellikleri;
 • Otomatik kurulum
 • Geliştirilmiş donanım desteği
 • Multimedya ve oyunlar
 • Yazıcılarla tam uyum
 • Kolay sistem yönetimi
 • Yeni geliştirilmiş grafik öğeleri
 • NTFS ve FAT32 desteği
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963