scorecardresearch.com PC EXTRA (DVD ROM HEDİYELİ) OYUN SAYISI ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
PC EXTRA (DVD ROM HEDİYELİ) OYUN SAYISI

PC EXTRA (DVD ROM HEDİYELİ) OYUN SAYISI

Sayfa Sayısı : 60

Yayınevi : C KÜP YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • PC EXTRA OYUN SAYISI PC EXTRA oyun sayısı ile okuyucularına, 4.7 GB’lık çok özel bir oyun arşivi hediye ediyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren PC EXTRA, oyun sayısında oyun meraklılarına 7 CD’ye eşdeğer DVD-ROM hediye ediyor. Kullanıcılar PC EXTRA oyun sayısının DVD-ROM’unun içeriğinde, iki adet tam sürüm oyun, haritalar, mod’lar, videolar, birçok oyunun demosu, yamalar ve araçlar bulabilecekler. Dergi içerisinde ayrıca oyunlarda hile yapmak isteyen okuyucularımız için özel olarak hazırlanan hile kartlarıda bulunuyor. 60 sayfadan oluşan PC EXTRA dergisi ile okuyucular piyasada olan ve henüz piyasaya çıkmamış olan yeni oyunlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilecekler. Okuyucular ayrıca oyunlar için bilgisayarında kullanacakları ve kullanmak istedikleri çeşitli donanımlarında geniş açıklamaları ve incelemelerini PC EXTRA oyun sayısı ile sahip olacaklar. DVD-ROM’u olmayan ya da yakınlarına bir DVD-ROM hediye etmek isteyen okurlarımız için de özel bir önerimiz var. Bu önerimizi derginizin sayfaları arasındaki insert ekinde bulabilirsiniz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963