scorecardresearch.com MOBILLIFE DİJİTAL DERGİ ABONELİĞİ (3 AY) ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
MOBILLIFE DİJİTAL DERGİ ABONELİĞİ (3 AY)

MOBILLIFE DİJİTAL DERGİ ABONELİĞİ (3 AY)

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Mobillife Mobil Teknolojiler ve İletişim Derginiz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek artık dijital ortamda yayınlanıyor.
E-dergi programını bilgisayarınıza kurun, her ay Mobillife derginizi eksiksiz içeriği ile artık bilgisayarınızdan okuyun.

E-dergi program içeriği:
Mobillife e-dergi birebir dergi sayfalarına sahiptir. Büyütebilir, çıktı alabilirsiniz
Önceki sayılara tek tıkla ulaşabilirsiniz.
Program sadece 3MB ve her yeni sayı sadece 11MB alan kaplar.
Başlat çubuğundaki reminder her yeni sayı yüklendiğinde yüklemeniz için sizi uyarır.
Link, flash ve videolarla zenginleşmiş içerikle çok daha interaktif bir dergi sunar.
Yeni sayıyı bir kez yüklediğinizde tekrar tekrar okumak için ONLINE olmanıza gerek yoktur!


Mobillife Dergi içeriği :
Mobillife, mobil teknolojilere odaklanmış içeriği ile her ay dizüstü, cep telefonu, PDA, kameralar başta olmak üzere her türlü mobil ürün ve teknoloji hakkında bilgi verir.
Her ay seçilen dosya konularıyla en merak edilenleri araştırır, teknolojiyi kullanan ürünleri karşılaştırma tablosuyla sunar.
Mobil dünyanın nabzını tutmak için Mobil Teknoloji Dergisi Mobillife okunur…Aboneliğiniz sipariş verdiğiniz ay içinde başlamaktadır. Siparişiniz onaylandıktan sonra otomatik olarak kullanıcı adınızın, şifrenizin yer aldığı ve Mobillife live programını indirilebileceğiniz mail gönderilecektir.
Yıl içinde hazırlanan özel sayılar kullanıcılara hediye edilmektedir. Temmuz ve Ağustos ayları için birleştirilmiş tek sayı yayınlanmaktadır.


Not: Bu üründe iade ve iptal işlemi yapılamamaktadır.

Mobillife live programını kurduktan sonra promosyon girişini kullanmanız gereklidir.


YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963