scorecardresearch.com CHIP ÖZEL 1002 YAZILIM / DVD ROM HEDİYELİ ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
CHIP ÖZEL 1002 YAZILIM / DVD ROM HEDİYELİ

CHIP ÖZEL 1002 YAZILIM / DVD ROM HEDİYELİ

Yazar : BELİRTİLMEMİŞTİR

Sayfa Sayısı : 60

Yayınevi : VOGELMEDYA YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Bilgisayar kullanıcıları donanım seçiminde çok titiz olsalar da, kullanacakları yazılımları belirlerken genellikle aynı hassaslığı göstermezler. Bu durumun açıklanabilir sebepleri olsa da, yazılım seçiminde daha hassas davranmak, bilgisayar kullanma alışkanlıklarını tamamen değiştirebilecek sonuçlar doğurabilir. Örneğin daha az kilitlenen bir sisteme kavuşmak veya bilgisayarı ekstra yeteneklerle donatmak; yazılım dünyasını yakından takip eden kullanıcılar için çok kolaydır.
 • "En İyi 1002 Yazılım" başlığını taşıyan yeni CHIP Özel Sayısında, kendi kategorisinin en başarılı programları bir araya getirildi. On binlerce program arasından özenle seçilen programların, en güncel sürümler olmasına özellikle dikkat edildi. Temel programlar dışında, çok az kişi tarafından bilinen; ancak gelişmiş özelliklere sahip uygulamaları da özel DVD'de bulabilirsiniz. Derginin ve uzun çalışmalar sonucunda ortaya çıkan 4.1 GB'lık mükemmel yazılım arşivinin, yani DVD'nin, elinizin altından hiç ayırmayacağınız bir rehber olması dileğiyle...
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963