scorecardresearch.com CHIP OYUN OZEL (4 CD) ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
CHIP OYUN OZEL (4 CD)

CHIP OYUN OZEL (4 CD)

Yazar : MURAT KARSLIOĞLU

Sayfa Sayısı : 90

Yayınevi : VOGELMEDYA YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • CHIP OYUN ÖZEL!
 • Bütün bir yıl boyunca elinizin altında olmasını isteyeceğiniz özel bir dergi geliyor Chip dergisinden. Level yazarları tarafından hazırlanan, 2003 yılı boyunca oyun hakkındaki tüm sorularınızı cevaplayacak bir kaynak Chip Oyun Özel. Neler mi var içinde?
 • 4 tam sürüm oyun: Wolfenstein: Enemy Territory, America’s Army 1.70, Grand Theft Auto ve Fish Fillets 4 CD’de 2.6 GB dolusu mod, harita, ek ve 2003’ün en iyi oyunlarından seçmeler 100’den fazla mod, harita ve eklenti! Age of Mythology, FIFA 2003, Freelancer, Jedi Knight 2, Max Payne, Neverwinter Nights, Quake 3, Unreal Tournament 2003, The Sims
 • OYUNCULUĞUN GELECEĞİ: ONLINE OYUNLAR Online oyunlar geleceği nasıl etkileyecek? Devasa Online oyunlara nereden, nasıl ve ne kadara abone olunur? Hangi oyunlar en popüler, hangileri gelecek vaad ediyor?
 • ÖZEL İNCELEME VE İLK BAKIŞLAR
  Oyunlar açısından bütün bir yıla göz attık. 2003’te oynadığımız en iyi oyunların incelemeleri ve yıl sonuna kadar gelecek oyunların ön bakışları. 2003 içinde bir oyunu kaçırdığınız için artık üzülmeyeceksiniz.
 • SÜPER OYUN BİLGİSAYARI Half Life 2 ve Doom 3’ü parmağının ucunda oynatacak bir oyun bilgisayarına sahip olmak ister miydiniz? Donanım editörlerimiz sizler için doğru parçaları bir araya getirdi.
 • Ve dahası, Chip Oyun Özel sayısında.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963