scorecardresearch.com CHIP OYUN ( 5 CD Lİ ) ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
CHIP OYUN ( 5 CD Lİ  )

CHIP OYUN ( 5 CD Lİ )

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

CHIP Oyun Özel, sadece bir oyun dergisi değil. Bilgisayarların eğlenceli tarafını sevenler için yıl sonuna kadar el altında kalacak bir başvuru rehberi olacak. CHIP Oyun Özel’de Neler Var? OYUNCULARA ÖZEL DOSYALAR - Oyuncuların en genel donanım problemlerine pratik çözümler - Gün gün 2004 oyun takvimi - Oyunlarınıza hayat öpücüğü: Modlar ve yamalar - Hangi oyun konsolunu tercih etmeli? 3 büyük konsolun karşılaştırmaları 2004 İÇİNDE GELMİŞ EN İYİ OYUNLARIN İNCELEMELERİ Thief Deadly Shadows Farcry Unreal Tournament 2004 Splinter Cell 2 Star Wars: KOTOR Sacred Battlefield Vietnam Prince of Persia: SOT ve dahası 2004 SONUNA KADAR GELECEK EN İYİ OYUNLARIN ÖN BAKIŞLARI The Movies GTA 4: San Andreas Sid Meier’s Pirates! Battlefield 2 NFS Underground 2 Dungeon Siege 2 ve dahası TAM 5 CD! OYUNCULARIN İHTİYACI OLAN HERŞEY BU CD’LERDE! Oynanabilir 100 tam oyun! 2004’ün en iyi oyunlarının oynanabilir demoları. CHIP’in seçimi 2004’ün potansiyel hit oyunlarının videoları. Oyunlarınızın ömrünü uzatacak Modlar ve Yamalar. Ekran kartlarına ait tüm sürücüler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963