scorecardresearch.com ALIŞVERİŞ REHBERİ 2005 ve Tüm Dergi Kitapları Radikal Kitap'ta!
ALIŞVERİŞ REHBERİ 2005

ALIŞVERİŞ REHBERİ 2005

Yazar : BELİRTİLMEMİŞTİR

Sayfa Sayısı : 114

Yayınevi : VOGELMEDYA YAYINLARI

Tür : Dergi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Teknolojinin sürekli olarak kendini yenilemesi, piyasadaki ürün sayısının da giderek artmasına neden oluyor. Bugün yeni bir bilgisayar satın alırken sayısız alternatif arasından seçim yapmak zorundayız. Zaten yeterince zor olan bu seçim işlemi, adı sanı duyulmamış satıcıların bilinçsiz önerileriyle daha da içinden çıkılmaz bir durum haline gelebiliyor. Alışveriş Rehberi içerisinde, farklı bileşenleri satın alırken dikkat edilmesi gereken tüm detayları bulabileceksiniz. Ancak herşey doğru bileşeni seçebilmekle de sınırlı değil. Tüketici haklarından satış sonrası hizmetlere kadar uzanan ve çoğu zaman baş ağrıtan sorunlara yol açan birçok önemli konu da, dergi sayfaları arasında kullanıcıları bekliyor. Özel e-CHIP CD’sinde ise, sistem optimizasyon araçlarından test programlarına, sürücülerden faydalı yazıımlara kadar onlarca farklı program yer alıyor. GÜNCEL - Türkiye’deki büyük donanım/teknoloji marketleri - Online alışveriş: Avantajları ve dezavantajları, en büyük siteler - Satıcı - müşteri ilişkileri - Satın aldıktan sonra bilinmesi gerekenler: Teknik destek, garanti ve tüketici hakları - Markalı PC’mi, toplama PC’mi? - Piyasada toplanabilecek en ucuz PC - Farklı ihtiyaçlar için farklı PC önerileri (oyun, ofis, multimedya...) DONANIM - İşlemci - Anakart - Bellek - Sabit disk - CD/DVD sürücü ve yazıcı - Ekran kartı - Ses kartı - Tv kartı (dijital ve analog) - Monitör - Klavye-fare - Kasa ve güç kaynağı - Hoparlör - Modem - Yazıcı - Tarayıcı - Projektör - MP3 çalar - Webcam - Dijital fotoğraf makinesi - PDA - Cep telefonu - Dizüstü bilgisayar - Video kamera PC TOPLAMA Toplama PC satın alacak kullanıcılar için pratik PC toplama rehberi CHIP TOP 10 Piyasadaki en iyi ürünler ve CHIP puanları (CHIP dergisinin katkılarıyla)
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963