scorecardresearch.com Practical Ideas For Kitchens & Bathrooms /Fkg ve Tüm Dekorasyon Kitapları Radikal Kitap'ta!
Practical Ideas For Kitchens & Bathrooms /Fkg

Practical Ideas For Kitchens & Bathrooms /Fkg

Yazar : Mireia Casanovas Soley

Yayınevi : LOFT PUBLICATIONS

Tür : Dekorasyon

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

"Mutfak ve Banyo için Pratik Fikirler" başlıklı kitap, kullanılan malzemelere ve tarzlarına göre farklı başlıklar altında toplayarak mutfak ve banyo dekorasyonları konusunda fikir vermeyi amaçlamaktadır.Mutfaklar, bir evin teknolojik gelişmeleri en çok yansıtan bölümleridir.Bu gelişmeler mutfaklarda yeni malzemelerin ve modellerin kullanımını tetiklemektedir.Buna ek olarak, günlük yaşamın artan hızı yemek yeme eyleminin de mutfaklarda yer almasını sağlamış, bu gelişme de mutfak tasarımında aydınlatma ve rahat bir mekan yaratmanın önemini arttırmıştır.Kitapta bu güncel gereksinimlere uygun mutfak tasarımlarının bir derlemesi sunulmaktadır.Detaylı ve özenli fotoğraflarla sunulan tasarımlar aşağıdaki başlıklara göre gruplandırılmıştır;Tiplerine göre banyolar | Tarzlar, malzemeler, aydınlatma ve renkler | Banyo ekipmanları ve aksesuarlar | Tiplerine göre mutfaklar | Tarzlar | Dolaplar Kitap Frechmann ve Loft Yayınları'nın ortak çalışması olarak FKG adlı seriden çıkmıştır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963