scorecardresearch.com .net Ve Database ve Tüm Database Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
.net Ve Database

.net Ve Database

Yazar : M. Sakir Unutur

Sayfa Sayısı : 240

Yayınevi : ARTER YAYINCILIK

Tür : Database Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Şimdi, Visual Basic .NET, Visual C++, Visual C# aynı IDE''yi (Integrated Development Environment/Bütünleşmiş Geliştirme Ortamı) paylaşıyor.Artık bir programın Visual Basic .NET, Visual C++ .NET ve Visual C# .NET ve ile yazılmış olanları arasındahiçbir fark kalmadı ! Visual Basic''in .NET, Visual Basic''in yeni bir sürümü değildir.Visual Basic .NET tümüyle yeni bir üründür.Eğer Visual Basic''i biliyorsanız, Visual Basic .NET size tanıdık gelecektir fakat pek çok farkı da bulunmaktadır.Bu kitap "KOMPLE BAŞVURU" kitabıdır.Cilt 1 ve Cilt 2''den oluşmaktadır.Kitabımız, geniş kapsamlı çok sayıda Türkçe örnek uygulama ile zenginleştirilmiştir.Bunların çoğu hemen kullanıma girebilecek ticari düzeyde uygulamalardır.Ktabımız, iki kısımdan oluşmaktadır: Visual Basic .NET ve Visual C# .NET Geniş kapsamlı anlatım ve çok sayıda örnek uygulamalar ile bu iki programlama dilini birlikte değerlendirme imkanına sahip olacaksınız.Daha önce yayınladığımız "Visual Basic ve Database Cilt 1 ve Cilt 2" kitaplarımıza beklentilerimizin üstünde ilgi gösteren kişi ve kuruluşlara bir kere daha teşekkür etmeyi borç biliriz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963