scorecardresearch.com Atlas Özgün Hikaye Serisi Çocuk Kitapları Seti (30 Kitap) ve Tüm Çocuk Klasikleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Atlas Özgün Hikaye Serisi Çocuk Kitapları Seti (30 Kitap)

Atlas Özgün Hikaye Serisi Çocuk Kitapları Seti (30 Kitap)

Sayfa Sayısı : 1920

Yayınevi : ATLAS YAYINCILIK

Tür : Çocuk Klasikleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Atlas Özgün Hikaye Serisi Çocuk Klasikleri

İste size bir yenilik daha... Çocukların yanından ayıramayacağı baş ucu kitapları geliyor. Tatilde, okulda ve evde zevkle okuyacağı birbirinden seçkin konular bu seride...

Her biri özgün ve yepyeni hikayeler... İlköğretim 2. ve 3. Sınıflara yönelik hazırlanan bu kitaplarla çocuklar okuma alışkanlığı kazanacak! Kitaplarda yer alan eğitici ve öğretici konularla çocuklar zevkli bir yolculuğa çıkacak...

Yayın: Atlas Yayıncılık

Yazar: Ebru KANTAŞ


ATLAS ÇOCUK KLASİKLERİ

2.VE 3.SINIFLAR İÇİN


1-BULUTLAR ÜLKESİNDE

2-BALIKÇININ HAZİNESİ

3-SARMAŞIKLAR PRENSESİ

4-FASULYE TANELERİ

5-KONUŞAN ARABA

6-MERAKLI LEYLEKLER

7-SİHİRLİ TREN

8-KORKAK ASLAN

9-KÜÇÜK DEFİNE AVCILARI

10-TOMBALAK


11-BAY HOROZ

12-YALANCI TAVŞAN

13-KARDELEN

14-HALE İLE ŞULE

15-KIRMIZI BALIK

16-KIZ KULESİ

17-KAYIP KANGURU

18-BÜYÜLÜ AYNA

19-YAĞMURUN HÜZNÜ

20-ÇOBANIN OĞLU İLE KURT


21-ŞAKACI PENGUENLER

22-ODUNCU VE AĞAÇ ÇIRAĞI

23-SEVİMLİ FİLİN SÜRPRİZ YUMURTASI

24-UNUTULMAYAN KAMP GÜNLERİ

25-DENİZ KIZI VE SU PERİSİ

26-UÇAN HALI

27-KUYUNUN ADALETİ

28-NARLI BAHÇE

29-AYLA YILDIZLAR

30-TEK TEK TEKERLEME

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963