scorecardresearch.com Dahi Bebek 6-48 Ay İçin Yaratıcılık ( Cdli ) ve Tüm Çocuk Bakımı Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dahi Bebek 6-48 Ay İçin Yaratıcılık ( Cdli )

Dahi Bebek 6-48 Ay İçin Yaratıcılık ( Cdli )

Yazar : Ceren Kurt

Yayınevi : DİKA YAYINLARI

Tür : Çocuk Bakımı

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Çocuğunuzun zekasının büyük bir bölümü 4 yaşına kadar Şekillenir.Özellikle bu dönemlerde her uyarıcı,çocuğunuzun beyninde yeni bağların oluşmasını ,her takrar ise bu bağların kalıcı olmasını sağlar. Yaratıcılık yetileri çocuğunuzun beyninin sağ tarafından,mantık yetileri ise sol tarafındanyönetilir.Dahi Bebek Yaratıcılık ve Dahi Bebek Mantık kontrollü plarakbeynin her iki bölümünü secilmiş meteryaller ile uygulanır.Böylece bebeğinizin beyninde daha ilk aylardan itibaren pek çok yeni bağoluşmasını sağlar. Tekrarlar ise bu bağları kalıcı hale getirir. Bu özellikleri ile Dahi bebek çocuğunuzun Yaratıcılık ve Mantık yetilerininin uyarıcılarla gelişimine önemli bir destektir.Dahi Bebek Yaratıcılık;çocuğunuzun renklerin,şekillerin,yaratıcı formatların,Mekanizmaların,seslerin vb. dünyasına götürecek.Dahibebek Mantık ise Çocuğunuzu ;sayılar,harfler,geometrik formlar,mantıksal şekiller ve benzeri öğelerle karşılaştıracak.Klasik müziğin bebeğin zihinsel gelişimi üzerindeki olumlu etkileri dünyada ve ülkemizde yaygın kabul görüyor.Bu nedenle Dahi bebek İçerisinde Mozart,Beethoven gibi bestecilerin klasik müziklerine yer verilmiştir.Dahi bebeki tavsiye edilen sürelerle,Çocuğunuzla birlikte izleyerek onun zihinsel gelişimine destek olun ,geleceğe eksiksiz hazırlanmasına yardım edin.Dahi bebekin klasik müziğinin olumlu etkilerindenyararlanın . Ve tüm bunların yanında çocuğunuz ile beraber çok eğlenceli zaman geçirin.Çocuğunuzun yaratıcılık ve mantık gelişimine modern bilimsel yaklaşımlar ile destek olacak cbu film Türkiye için bir ilktir...Avrupr ve Amerikada ise Anne- babalar yıllardır çocukların zihinsel gelişimi için benzer filmlerden yararlanıyorlar. Bizde artık Dahi Bebek ile Çocuklarımızın zihinsel gelişimlerini çok yönlü destekliyoruz. ŞİMDİ KEŞFETMENİN TAM ZAMANI Dahi Bebek vcdniz (Video Cd) Televizyonunuza bağlı VCD Player ve DVD Player cihazlarında OynatıcılarındaCD ROOM veye DVD ROOM sürücüleri olan tüm bilgisayarlarda ,Sony Playstatıon ve benzeri cihazlarda izlenir.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963