scorecardresearch.com Türkçe Okumayı Güçlendirme Seti (OGS) ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Türkçe Okumayı Güçlendirme Seti (OGS)

Türkçe Okumayı Güçlendirme Seti (OGS)

Yayınevi : ADEDA YAYINCILIK

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


''Kelimeleri Doğru tanıyıp okuyabiliyor mu?

Okuduğunu anlayabiliyor mu?

Okuma hızı yaşına uygun mu?

Okumayı seviyor mu?

bu sorulara EVET cevabı veremiyorsanız artık OGS var. ''

Okumanın ve okutmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Okuyan insanların hayatlarının ne kadar değiştiğini görüyoruz. Çağımızda bilgiye ulaşmanın en önemli yolunun “okumak” olduğu herkesce malumdur. Bu açıdan Türkçe öğrenmek ve okumak isteyen herkesin başvurabileceği kaynak bir eser oluşturduk. Yılların tecrübesinin bir sonucu ve aylarca gece gündüz verilen bir emek sonucu bu ürün ortaya çıktı. Bu eser, okuma güçlüğü olan, dikkat eksikliği yaşayan, okumasını güçlendirmek isteyen, yavaş okuyan, her yaştan herkesin yararlanabileceği bir üründür.

Okumanın kademeli olarak güçlendirileceği bir üründür. Tamamen özgün olarak kendi klinik ve eğitim tecrübelerimizden doğan bu eser uygun kullanımda kısa sürede okuma üzerine pozitif etkileri görülmektedir. Bu kitaptan psikologlar, psikolojik danışmanlar, öğretmenler, eğitimciler, rehabilitasyon merkezleri, danışmanlık kurumları ve eğitim ile ilgilenen herkes yararlanabilir. Kitabın içinde kullanım talimatı olup iyice okunduktan sonra uygulamaya geçilebilir. İstendiği takdirde sürekli yardım alacağınız DEHA eğitim ve danışmanlık merkezi ile irtibatta olabilirsiniz.

Ogs setinde

kitaplar 21cmx21cm ebatlarındadır

90 gr 1. Hamur kâğıt

Amerikan Bristol kapak

10 adet eğitim kitabı (1114 sayfa)

1 adet tanıtım kitabı (72 sayfa)

1 adet çizgili defter

10 adet çıkartmalı harf tablasu

10 adet karton harf tabakası

10 adet ödül stickeri

1 adet çalışma pop kart bloku

1 adet başarıı sertifikası

1 adet kupa

2 adet tükenmez kalem
 vardır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963