scorecardresearch.com Sayılar & Müzik (2 VCD + 1 Audio CD + 1 Kitap) ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sayılar & Müzik (2 VCD + 1 Audio CD + 1 Kitap)

Sayılar & Müzik (2 VCD + 1 Audio CD + 1 Kitap)

Yazar : Kolektif

Yayınevi : ABC YAYINLARI

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


1-3 yaş Bu videonun müzikleri dünyanın en önde gelen orkestralarından biri olan Londra Senfoni Orkestrası tarafından icra edilmiştir.Ortalama süre 35 dakika.Anne babalara ve çocuklara heyecan verici, yaratıcı ve zengin bir deneyimi paylaşma fırsatı sunan Baby IQ serisinde yer alan Sayılar videosu, Bebeğinizin 1’den 10’a kadar ileri ve geri doğru saymayı ögrenmesine yardımcı olacak, Rengarenk görseller ve canlı animasyonlarla yeni objeleri ve çevresini tanıma fırsatı bulacak,Londra Senfoni Orkestrası tarafından icra edilen klasik müzik parçaları eşliğinde keyifle ögrenecek.Çocugunuzun zihin gelişimini harekete geçirecek şekilde tasarlanan bu video ona dünyayı keşfetmesinde ve anlamasında yardımcı olmayı amaçlar. Bebekler için özel olarak hazırlanan seri, son derece kaliteli ve canlı görsellerle zenginleştirilmiştir. Tüm bebekler başka çocuklari izlemekten keyif alır. Bu nedenle bu videonun içeriğinde çocuklara mümkün olduğunca çok yer verilerek küçük izleyicilerin dikkatlerini canlı tutmak amaçlanmıştır. Tekrar yapmak ögrenmeye yardımcı olur, özellikle çok küçük yaştaki bebekler bu videoları tekrar tekrar izleyerek çok daha fazla bilgi edinebilirler.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963