scorecardresearch.com Okul Öncesi / 4 Yaş Eğitim seti ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Okul Öncesi / 4 Yaş Eğitim seti

Okul Öncesi / 4 Yaş Eğitim seti

Yazar : Fatih Kaynar

Sayfa Sayısı : 48

Yayınevi : ÇAMLICA BASIM YAYIN

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Değerli anne babalar ve eğitimciler;

Yatırımların en önemlisi hiç şüphesiz, geleceğimiz olan çocuklarımıza yaptığımız yatırımdır. Çocuklarımızın yarınlarının şekillenmesi için en önemli ve en kritik dönem de okul öncesi dönemdir. Bu dönemde de eğitim öğretime ilk başlama yılı olarak kabul edilen 3–4 yaş dönemi, hem zihinsel şemaların yeni oluşmaya başladığı dönem hem de okul hayatının başlangıcı olması sebebiyle oldukça önemlidir.

Bu sorumluluğun bilincinde Okul Öncesi 4 Yaş Eğitim Seti’mizi hazırladık. Setimizi hazırlarken özellikle 3–4 yaş çocuğunun zihinsel yapısını göz önünde tutarak; kavram kargaşalarından kaçındık. Kavramları öğretirken Gardner’ın çoklu zekâ kuramı ve Gesttalt ekolüne bağlı kalarak, okul öncesinde temel öğretim stratejileri olan basitten karmaşığa, kolaydan zora, somuttan soyuta tekrar pekiştirme gibi temel prensiplere riayet ettik. Ayrıca kitabımız baskıya geçmeden önce 3-4 yaş gurubunun çocuklarına eğitimciler tarafından uygulandı. Eğitimciler ve çocuklardan alınan geri bildirimler doğrultusunda kitabımız yeniden gözden geçirildi.

Setimizin içerisinde 8 Eğitim Seti kitabı, 3 boyama kitabı bulunmaktadır. Ayrıca hediye olarak Gözlem Gelişim Dosyası, Gelişim Raporu, Yapboz, Başarı Belgesi, Boy Grafiği ve toplu alımlarda Mevsim Tabloları, Sayılar ve Renkler verilmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963