scorecardresearch.com Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Etkinlik Kitabı (1.Sınıf) ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Etkinlik Kitabı (1.Sınıf)

Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Etkinlik Kitabı (1.Sınıf)

Yayınevi : EDUSOFT EĞİTİM YAZILIMLARI

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


MEB yeni bitişik eğik yazı programına %100 uyumludur. İlköğretim 1. sınıf okuma yazma öğretimine ilişkin düzensiz ve düzenli çizgi çalışmaları, seslerin sezdirilmesi ve kavratılmasına yönelik alıştırmalar, hece, kelime, cümle ve metin oluşturma ile değerlendirme çalışmaları gibi sınıfta veya evde uygulanabilecek etkinlikleri içerir. Seslerin veriliş sırasına göre ve kılavuz çizgili hazırlanmıştır. Önemli özelliklerinden bir tanesi de sayfaların çek-kopart şeklinde olmasıdır. Bu sayede öğrenciye çalışmalar yeri geldikçe sayfa sayfa verilebilir. Kopart-Uygula–Dosyala sistemine göre etkinlik sayfaları uygulatıldıktan sonra öğrenci portfolyo dosyalarına yerleştirileceği gibi normal bir kitap şeklinde de kullanılabilir.

NASREDDİN HOCA İLE OKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM EĞİTİM SETİ (TAM SET) ürünü içinde bu kitap hediye olarak gönderilmektedir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963