scorecardresearch.com Disney İngilizce Başarı Seti (Bluboo + DE Dictionary) (İngilizce-Türkçe) ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Disney İngilizce Başarı Seti (Bluboo + DE Dictionary) (İngilizce-Türkçe)

Disney İngilizce Başarı Seti (Bluboo + DE Dictionary) (İngilizce-Türkçe)

Sayfa Sayısı : 0

Yayınevi : .

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

DİSNEY ENGLİSH İNGİLİZCE BAŞARI SETİ
İngilizceyi En Sevdiğiniz DİSNEY PIXAR Kahramanlarıyla Öğrenin!


A.E Yayıncılık, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor;
Çocukların dilini kimse Disney’ den daha iyi konuşamaz! Disney English projesiyle 30 yılı aşkın bir sürede geliştirdiği yabancı dil uzmanlığını, çocuklara yepyeni bir yaklaşımla İngilizce öğretmek için kullanıyor.
Dünyaca tanınmış uzmanlar rehberliğinde hazırlanan Disney English kitapları ve multimedya içeriği, okul öncesinden başlayarak tüm çocuklara İngilizceyi severek öğretiyor.
Disney English My First Picture Dictionary ‘nin sayfaları akıllı blu.boo İngilizce eğitim tabletinin pırıl pırıl renkli ekranında canlanıyor ve videolara ,şarkı kliplerine , sesli öykülere dönüşüyor.
Çocuğunuzun İngilizceyi sadece kitaptan okuyarak değil, sözcüklerin doğru telaffuzlarını dinleyerek etkileşimli oyunları oynayarak, öyküleri dinleyerek, videoları izleyerek öğrenecek. Dünyada bir ilk olan bu teknoloji ile İngilizce çok kolay olacak!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963