scorecardresearch.com Bugün Ne Yapayım? ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bugün Ne Yapayım?

Bugün Ne Yapayım?

Sayfa Sayısı : 120

Yayınevi : TİMAŞ YAYINEVİ

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Çok kolay malzemeler yardımıyla çocuklarıyla eğlenip, eğlenirken de el becerilerini geliştirerek neşeli elişi etkinlikler yapmak isteyenler, yaklaşın!

Çocuğunuza nitelikli vakitler geçirebileceği, neşeli ve renkli hatıralara sahip olmasını sağlayacak bir hediye almaya ne dersiniz? İşte BUGÜN NE YAPAYIM? tam da sizin isteyeceğiniz bir kitap… Çocuğunuz kitabını eline alıp “Bu benim kitabım!” diye bağrına basabilsin, benimsesin ve “kitabı sevsin”.
Ama sadece “çocuğun kitabı” olarak görülmeyecek, sıradan bir oyuncak gibi onu kitapla baş başa bırakmak istemeyeceğiniz, etkinliklerin uygulanması hususunda çocuğunuzu teşvik edeceğiniz bir kaynak...
Televizyon ve internetin sansürsüz dünyasından çocuğunuzun saf halini korumaya göstereceğiniz gayrette size destek olacak, çocuğunuza evde yeni ve farklı ilgi alanları oluşturup bu sürece anne-baba olarak dahil olabileceğiniz bir kitap…
Bu kitap yardımıyla oyun ve etkinlikler sırasında çocuğunuzla nitelikli zaman geçirebilecek, onlarla adeta arkadaş olarak büyüme ve gelişme dönemlerine verimli bir zemin oluşturabilirsiniz.
İhtiyacınız için gereken, biraz kağıt, boya ve bir makasla BUGÜN NE YAPAYIM?

Kâğıtlarınızı, makasınızı, boyalarınızı, kalemlerinizi eğlenceye hazırlayın!

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963