scorecardresearch.com Atlas 4. Sınıf Tatil Kitabı (çizgi Film Vcd Hediyeli) ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Atlas 4. Sınıf Tatil Kitabı (çizgi Film Vcd Hediyeli)

Atlas 4. Sınıf Tatil Kitabı (çizgi Film Vcd Hediyeli)

Sayfa Sayısı : 160

Yayınevi : ATLAS YAYINCILIK

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.İlköğretim Tatil Kitabı 3. Sınıftan 4. Sınıfa Geçenler İçin
Muhteşem Çizgi Film Hediyeli.


·       Eğlence
·       Bulmaca
·       Konu Tekrarı
·       Test

Atlas Yaz Tatili Kitapları öğrencilerin bir yıl boyunca öğrendikleri kavramları, edindiği kazanımları pekiştirmeleri ve uzun bir yaz tatilini verimli bir şekilde sıkılmadan, zevk alarak değerlendirmeleri amacıyla hazırlanmıştır.

Öğrencilerimiz “Atlas Yaz Tatil Kitapları” sayesinde eşleştirme, benzerini bulma, ilişki kurma, ritmik sayma, sayı bulma ve problem çözme çalışmaları ile matematiksel düşünme yeteneklerini; cümle tamamlama, öykü tamamlama ve 5 N 1 K etkinlikleri ile hayel güçlerini, ifade ve dikkat becerilerini, özgür boyama sayfaları ile hoş vakit geçireceklerdir.

Anne ve Babaların çocuklarıyla nitelikli zaman geçirebilmeleri onlara eğlenerek bir şeyler öğretmenin zevkini yaşaya bilmeleri için ayrıca yönergeler ilave edilmiştir. Çocuklarınızı onların renkli dünyası kadar renkli, cıvıl cıvıl, şirin kitaplar ile tüm bu yaz güzelliklere yelken açtırmak istiyorsanız, Atlas Yaz Tatil Kitapları sizi bekliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963