scorecardresearch.com Arkadaşım Piyano - Yeni Başlayanlar İçin Uygulamalı Piyano Metodu ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Arkadaşım Piyano - Yeni Başlayanlar İçin Uygulamalı Piyano Metodu

Arkadaşım Piyano - Yeni Başlayanlar İçin Uygulamalı Piyano Metodu

Yazar : Ümit Sürekli

Sayfa Sayısı : 160

Yayınevi : KARE YAYINLARI

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“HAYDİ, PİYANO ÇALALIM”


Ümit Sürekli size sesleniyor : İsteyen herkes piyano çalabilir”. Siz ve çocuğunuz için piyano çalmak hayal değil.

Bu metot piyano öğretmeni Ümit Sürekli''nin 30 yıllı aşkın bir süredir piyano derslerinde edindiği öğretim yönteminin bir sonucudur.

Çeşitli yaş gruplarının uzun yıllar piyano öğretmenliğini yapan Sürekli, yaş gruplarının piyanoya başlarken ve sonrasında ortaya koydukları heves, yetenek, ilgi ve becerilerini gözlemledi ve öğrenmesi çok kolay olan ve öğrencileri tarafından zevkle takip edilen bu metodu geliştirdi.

Kitap sıfırdan başlayan bir kişinin kendi başına dahi piyano çalabilmesini
sağlayacak şekilde yalın ve anlaşılır hazırlanmıştır.

Kitap en temelden başlar ve kademeli olarak her aşamada bir üst seviyede
melodi ve eserlerin çalınmasını sağlayacak şekilde ilerler.

Her melodiyi tarif eden bir resim yer alır. Böylelikle yapılan alıştırmalar görsel olarak da desteklenmiş olur ve algılama kolaylaşır.

Kitabı bitirmeniz durumunda piyanonun temel eğitimini almış olursunuz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963