scorecardresearch.com Anaokulu Ve Kreş İçin Anne Baba Rehberi ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Anaokulu Ve Kreş İçin Anne Baba Rehberi

Anaokulu Ve Kreş İçin Anne Baba Rehberi

Yazar : Psk. Ayşe Güner

Sayfa Sayısı : 168

Yayınevi : OPTİMİST YAYINLARI

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Soru ve cevaplarla çocuğunuzun okul öncesi sürecinde karşılaştığınız tüm sorunlar. Çocuğunu anaokuluna veya kreşe vermiş ya da verecek olan anne babaların kafasında sayısız soru vardır. Okul seçerken nelere dikkat etmem gerekir? Farklı okulları gezerken çocuğu da yanımızda mı götürelim? Şimdiye kadar hiç ayrılmadık. Bu problem yaratır mı? Kızım hiç sebze yemez. Okulda aç mı kalacak? Okul ücretleri neye göre belirlenir? Anaokulunda toplu aşı uygulaması var mıdır? Okulda bir kaza olsa, ne yaparlar? Ben bir şeyler öğrensin diye gönderiyorum, o oyun oynadık diyor. Böyle şey olur mu? Elinizdeki kitap bu tür sorulara, kendisi de iki çocuk annesi olan, yuva yönetiminde deneyimli bir uzmanın verdiği, içten, bilimsel ve objektif yanıtlardan oluşuyor. Kitapta anaokulu seçmekten ücret sistemlerine; eğitimin içeriğinden özgüven ve beceri sahibi çocuklar yetiştirmeye; sağlıktan yemek bakım ve uykuya; çocukların yuvaya alışmasından ilköğretime hazırlanmasına kadar hemen her konuda aydınlatıcı bilgiler ve ipuçları bulunuyor. Anaokulu ve Kreş için Anne Baba Rehberi çocukların bedensel, bilişsel, sosyal, ve duygusal gelişimi konusuna da ışık tutan bir kitap.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963