scorecardresearch.com Akıllı Başlangıç (3-7 Yaş) ve Tüm Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar Kitapları Radikal Kitap'ta!
Akıllı Başlangıç (3-7 Yaş)

Akıllı Başlangıç (3-7 Yaş)

Yazar : Komisyon

Yayınevi : Extunda Bilgisayar

Tür : Çocuk - Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


AkıllıBaşlangıç, 3-7 yaş çocuklar için tasarlanmış, eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olacak bir çocuk internet sitesidir. Sistem içinde gelişime destek oyunlar, eğitici öğretici animasyonlar, resimli masallar ve çizgi filmler bulunmaktadır.Çocukların bilgisayar ile tanıştığı ilk dönemde, gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan Akıllı Başlangıç çocuk gelişimi psikoloğu,erken eğitim uzmanları ve Maltepe Üniversitesi akademisyenlerinden danışmanlık alınarak titizlikle hazırlanmıştır. AkıllıBaşlangıç’ın en önemli özelliği bilişsel, sanat, dil ve sosyal gelişim olmak üzere kategorilere ayrılmış oyunlar kullanılarak velilere çocuklarının gelişimi hakkında raporlama yapabilmesidir.

ÖZELLİKLER
Çocukların bilgisayar ile tanıştırılması için en doğru adresdir.
Uzmanlar tarafından Çocuk gelişimini desteklemek için hazırlanmıştır.
Reklam ve zararlı içerik barındırmaz.
Süre kısıtlaması yapılabilmektedir.
Veliler için hazırlanmış istatistik ve rapor sayfaları vardır.

AkıllıBaşlangıç’ın içerdiği özellikler göz önünde bulundurulduğunda Türkiye’de direk rakibi yoktur.

İçerik:Kullanım kılavuzu, Gelişim Değerlendirme Kılavuzu,Sticker, ŞİFRE

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963