scorecardresearch.com Dünya Çocuklarının En Çök Sevdiği Masallar (Ciltli) ve Tüm Çocuk - Masal Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dünya Çocuklarının En Çök Sevdiği Masallar (Ciltli)

Dünya Çocuklarının En Çök Sevdiği Masallar (Ciltli)

Sayfa Sayısı : 320

Yayınevi : KİRPİ YAYINCILIK

Tür : Çocuk - Masal

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Sevgili çocuklar, Dünya Çocuklarının en çok sevdiği masallar isimli kitabımızı çok beğeneceğinizden eminiz. Sizin gibi başka ülkelerde yaşayacak arkadaşlarınızda bu düşüncenizi paylaşıyorlar. Kitabımızın içinde Bremen mızıkacılarımıza gülerken, simbad ile değişik ülkelere yol alacak, kibritçi kız ile duygusallaşacak, bilge adamdan hayatla ilgili öğütler alacaksınız. Hayvanlar alemini tanıdıkça, onlara daha farklı bakmayı öğreneceksiniz. Hoş saatler geçirmeniz dileğiyle…
Eğitimci Didar Çelikkanat

Sevgili çocuklar hikayeler okuyun hayaller kurun. Hayallerinizde kendi cümleleriniz ve kendi düşleriniz olsun. Gördüklerinizi ve göremediklerinizi bulacağınız elinizdeki bu masal kitabının sizi eğlendireceğine inanıyorum. Mutluluklar dileğiyle…
Eğitimce – Terapist Hafize Türkan Ökten

Sevgili çocuklar elinizdeki kitapta yepyeni yolculuklara çıkacağınız bir birinden güzel masallar var. Her birinde yeni kahramanlar tanıtacak. Yeni yerlere gidecek, yeni olaylar ve duygular yaşayacaksınız. Dinlediğiniz ve okuduğunuz bu masalları arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayınız.
Uzman Psikolog Meltem Akhan

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963